Wpis z mikrobloga

tu 9zl, tu Netflix, tu Spotify i się zbiera xD


@JanDzbanPL: No uzbiera się jakieś potężne 50 złotych/msc. A no tak, zapomniałbym. Te 50 zł pomnożone przez 2137 lat dałoby mi gigantyczny majątek i mógłbym dogonić samego Bezosa albo Gates'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW, nie korzystam z YT Premium
"Umysł biedak zawsze będzie biedny, jak zobaczy pieniądz wyda mu się zbędny"


@ksjoc_zakony: "Kiedy straszą mianem cie biedaka, nie zobaczysz nawet skrawka świata, bo tu ważna jest złotówka, i najtańsza niech parówka, ma was dzisiaj w swej opiece, ja tymczasem w relaks lece" XD
O tym że nie płacę za takie absolutnie niepotrzebne gówno


@ksjoc_zakony: Ale miałbyś używanie na właścicielach samochodów, jachtów cz samolotów. To są dopiero debile i frajerzy! Można z buta za darmo chodzić albo komunijnym rowerem jeździć i wcale nie trzeba płacić za drogie auta, jachty i samoloty!
@JanDzbanPL: Ja tam googla/youtuba rozumiem. Wycenili produkt po swojemu - chcesz to płać, nie chcesz - nie płać, nie korzystaj. Na poziomie biznesowym ich rozumiem i nawet im kibicuje, żeby im się to spinało bo nie chciałbym, żeby "księgowi" wpadli np. na pomysł, że tych starych filmów na platformie to prawie nikt nie ogląda a koszty utrzymania generują - można pokasować.
Natomiast nie dam się zmusić "kijem" do zakupu tej usługi.