Wpis z mikrobloga

@JanDzbanPL: Ale yyyy pieniążki dla korporacji! To znaczy dla content creatorôw! Jak oni obiad dzisiaj zjedzą jak i blokujesz reklamy i jeszcze nie płacisz :( Nie czujesz się z tym źle?:((((
  • Odpowiedz
@ksjoc_zakony: ty #!$%@? przez cały miesiąc min. 8h dziennie a content creator sobie lata po całym świecie za free za hajs z innych korporacji mając 20-25 lat gdy ty z kolei #!$%@?łeś na studiach xD. Nie żal mi wcale gojów płacących tym krwiopijcom
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL:

napisz na wykopie że raz w 1998 jechałeś tramwajem bez biletu. wykopki: hurr złodziej #!$%@?

prywatna żydrura wprowadza płatność za oglądanie treści bez reklam. wykopki: kto nie ma adblocka ten frajer xD


ahhh ten polski 4chan
  • Odpowiedz
@ksjoc_zakony: właśnie tym się różnimy, ja odpalam YouTube na TV, czasem w tle na telefonie, zawsze bez reklam i mam wszystko w dupie.

Ty odpalasz jakąś #!$%@?ą apkę do YouTube na Xiaomi Oppo Reno X9 120W i akceptujesz wszystkie te niedogodności w postaci braku poprawnej aplikacji do YT, czy pieprzenia się i szukania rozwiązań co kilka dni jak wyłączyć komunikat. Mi się nie chce i wolę zapłacić, niż co jakiś czas
  • Odpowiedz