Wpis z mikrobloga

Kawałek pisany w ciężkich czasach, inspirowany jeszcze cięższymi czasami. Niby idziemy do przodu, ale w tym temacie nadal tkwimy w plemiennym gównie, zupełnie nielogicznym i zaprzeczającym wszystkiemu, co oznacza postę. Ten świat nie ma szans na rozwój. My nie mamy potrzeby szukania innych inteligentnych form życia, ani innych planet do zasiedlenia. My się na tym kawałku skały tak #!$%@? od pokoleń, że jedyne na co zasługujemy to zdechnięcie na tym kamieniu.
Miłość do starych granic, których już nie ma. Religie, których nikt nie może udowodnić,kobiety, które gdzie pójdą tam będą. Paliwo, które w większości napędza nie postęp, a bogaczy i przemysł wojenny.
Kiedyś chciałem żyć wiecznie, ale dzisiaj się cieszę, że mnie nie będzie tutaj za 50 lat, i jaja nie złożyłem, więc nie skazałem nikogo na życie w tym syfie.
#wojna #izrael #ukraina #palestyna #muzyka #metallica #byloaledobre
Pshemeck - Kawałek pisany w ciężkich czasach, inspirowany jeszcze cięższymi czasami. ...
  • 4
@Pshemeck: Szybko masoneria cię zniechęciła do życia XD
Jak tak sie przejmujesz co gdzieś tam się dzieje to musisz ograniczyć internet i problem zniknie XD
Wojny były i będą, ważne żeby w Polsce nie było.
  • 0
@shogu: Spoko, to samo mogę powiedzieć o twoim wpisie. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Zapomniałeś się #!$%@?ć do składni, to by dopełniło gówno wpisu który uskuteczniłeś. Zero konkretów, tylko dwa słowa. No idealny z Ciebie osobnik do dysputy.