Wpis z mikrobloga

Takim kobietą należy się tylko sadystyczny przemocowiec,który wytłucze im gówno z tyłka i siłą je ustawi do pionu


@NiebieskiMiszmasz: ja pieprzę, co za odklejka...

@Qbba Pewnie kobieta ma problem, że nie odpisał na jej "kocham cię", poczuła się zignorowana i w taki sposób do dupy to wyraziła. Mógł to rozegrać w ten sposób "kochanie, ostatnio kupiłem sobie lapka i bardzo chciałbym jutro spędzić cały wieczór żeby sobie pograć, pojutrze spędzimy sobie
  • Odpowiedz
liczy się tylko fragment "mnie ignorować" - a to jaki jest tego powód jest totalnie nieważne liczy się skutek tj. że koleś ma swoje życie i coś co go jara + jest to nieproduktywne z punktu widzenia kobiety, nie przynosi jej żadnej korzyści czy to w postaci atencji czy $


@Dietetyq: dokładnie tak działa większość kobiet. Kobieta nie chce, żeby mężczyzna był samosterowny. Ona chce, żeby zależał od niej. Jeśli masz
  • Odpowiedz
kochanie, ostatnio kupiłem sobie lapka i bardzo chciałbym jutro spędzić cały wieczór żeby sobie pograć, pojutrze spędzimy sobie wieczór razem


@NieBendePrasowac: No wiadomo, bo facet nie może zrobić nic bez tłumaczenia się babie i jeszcze musi się targować że kolejny wieczór na pewno spędzi z nią XD
  • Odpowiedz
Kobiety nienawidzą


@Qbba: Najwięcej o tym, czego kobiety nienawidzę, wiedzą oczywiście zawsze wykopowe dziewice ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi moja kupiła Xboxa w prezencie, mimo że mowiłem jej, że lepiej nie, bo będę czas marnował. To się uparła, że potrzebuję rozrywki. Ja teraz siedzę i gram sobie, ona się cieszy, wykopowe spermochlipy chlipią.
  • Odpowiedz
@stepienz13posterunku: to interpretacja Twoja i przeciętnego mizogina z wykopu. Mizogin rozumie tylko dwie postawy:
- robi tak jak baba każe, rzuca gierkę żeby dać atencję różowej (tzw. simp)
-rzuca ją, ostentacyjnie ignoruje lub ciśnie ją (chad)

Normalni ludzie wiedzą, że rzeczywistość jest inna, że ludzie są bardzo różni i mają różne doświadczenia życiowe. Czytałeś w ogóle cały komentarz? Nie chodzi o targowanie się tylko wyjaśnienie swojego podejścia, bez krytykowania i tym
  • Odpowiedz