Wpis z mikrobloga

@SzycheU

mam nadzieję, że to nie będzie on ()


Tylko boli czy jak macasz to czujesz jakąś grudę albo nieregularność?

Choć nie ma reguły i zdarza się inaczej, to rak jądra często wcale nie boli.
  • Odpowiedz
@SzycheU

Prawe od kilku lat


Rak jądra zazwyczaj szybko postępuje i na dodatek jest złośliwy. Także gdyby to był rak to przez kilka lat miałbyś już jądro wielkości pomarańczy oraz przerzuty II stopnia do węzłów chłonnych, od których #!$%@?łoby cię w jamie brzusznej albo u dołu pleców. Albo nawet III stopnia do płuc, czy IV stopnia do mózgu, i byś już wąchał kwiatki od spodu, a nie się tylko zastanawiał czemu cię
  • Odpowiedz
@SzycheU: Jeżeli wyczuwasz kulkę na górnej części jądra to może być to torbiel powrózka nasiennego. Zazwyczaj nie boli (i nawet człowiek nie jest świadomy że istnieje) no chyba że jest duży bądź go pykniesz i akurat trafisz we wrażliwy punkt który roznosi ból. Ja miałem robione USG (wyszło że ma 11mm+-) + Badania manualne ( ͡° ͜ʖ ͡°) + Posiewy ( i potem AFP [rakowe] ale to
  • Odpowiedz
  • 0
@batoxpl: @szpongiel No właśnie coś jakby było u góry ale z tyłu za jajkiem, ciężko to w ogóle wyczuć. Zaczynało pobolewać z tego co pamiętam jakoś już w 2018-19.
Nie chcę sam sobie robić diagnozy w domu albo na podstawie internetu bo mam kumpla, którego nic nie bolało a tu #!$%@? jajo do wycięcia i przerzuty na płuco.
  • Odpowiedz
@SzycheU: trzymaj się Miras, od pół roku mam podobny problem. Z tym że wykluczono nowotwór i żylaki. Za miesiąc kolejna wizyta i jestem ciekaw co pan doktor tym razem wymyśli. Czekam również na fizjoterapię, bo wyczytałem że kręgosłup może być przyczyną.
  • Odpowiedz