Wpis z mikrobloga

@luxkms78: nie znam nikogo kto ma beke z tego ze grubasy biorą sie za siebie na siłowni. Sam czasem jak trzeba to cos podpowiem. To urojenia lewaków nt prześladowań mniejszosci i wszechobecnej dyskryminacji xD
  • Odpowiedz
@luxkms78 jak 20 lat odwiedzam różne siłownie tak nie słyszałem takich tekstów od facetów. Laski za to jadą po wszystkim i wszystkich. Ostatnio słyszałem jak skomentowały gościa który godzinę napierdzielał na bieżni lekko 15kmh że spocił się jak świnia
  • Odpowiedz
@luxkms78 witam jestem siłownianym świrkiem od dwóch miesięcy i chce powiedzieć, że absolutnie każda osoba na siłowni ma absolutnie #!$%@? w inne osoby na siłowni - wzrok przed siebie, słuchawki na uszach i każdy zajmuje się sobą. Oczywiście są grupki znajomych ale spędzają oni czas między sobą. Zatem jestem przekonany że 75% siłowni nawet nie zauważy, że jakiś grubas sobie tam trenuje
  • Odpowiedz
@luxkms78 to raczej osoby bojące się iść na siłownię wmawiają sobie ze inni będą się z nich śmiali.

I nie mówię tu tylko o osobach otyłych ale także o każdym kto się boi bo np nigdy nie był na siłowni i coś będzie robić źle czy coś
  • Odpowiedz