Wpis z mikrobloga

@Winatuska Nie ja, nie boje się wilków ale społeczeństwo przez setki lat bało się ich i wytępiło a ocena tego bez szerszej perspektywy jest ignorancją. Ludzkie bez wiedzy jaką mamy i w sytuacjach gdy ktoś znikał lub został znaleslzniony w lesie martwy w niejasnych okolicznościach był brany za ofiarę zwierząt, najczęściej wilków .
@Winatuska Nie ja, nie boje się wilków ale społeczeństwo przez setki lat bało się ich i wytępiło a ocena tego bez szerszej perspektywy jest ignorancją. Ludzkie bez wiedzy jaką mamy i w sytuacjach gdy ktoś znikał lub został znaleslzniony w lesie martwy w niejasnych okolicznościach był brany za ofiarę zwierząt, najczęściej wilków .
@Winatuska postaraj się zrozumieć dlaczego teraz my musimy się zajmować regulacja populacji i wiem że na własne życzenie.
@michorn @Melekesz @Ommadawn @asdfghjkl @Winatuska @Ber3n @niecodziennyszczon @BiggerJapanTapczan @Corona-Regni-Poloniae , @MazurskiSmak pozwolę sobie wtrącić dopiero teraz bo wczoraj jeszcze miałem bana. Polecam każdemu wysłuchanie podcastu na temat lowiectwa. Bardzo mi się podoba, bo autor przedstawia zalety jak i wady, przestawia temat obiektywnie i bardzo ciekawie.
https://youtu.be/QOYWsmwAz2k?si=DgObVgjJ26yhF1YW