Wpis z mikrobloga

#twisto #banki #bank
Witam
Proszę o sugestie
Utworzyłem konto w twisto, próbowałem je aktywować niestety bezskutecznie (ogólnie 4 razy, po 3 dali mi blokadę na 3 miechy), powód to negatywna historia kredytowa, jedyne co mam negatywne w historii kredytowej to odrzucony ponad roku temu wniosek o kredyt na 1000 zł w banku revolut, niestety nie wiedziałem wtedy że samo odrzucenie wniosku o kredyt zostanie wpisane do historii kredytowej. Kontaktowałem się z supportem twisto i tutaj nawet umowa o pracę i zaświadczenie o zarobkach nie wystarczy, napisali żebym próbował za 3 miesiące. Korzystam od roku z karty kredytowej revolut którą o dziwo mi przyznali i jeszcze limit zwiększyli za regularne spłacanie, używam jej na bieżąco, dodatkowo mam wykorzystane w połowie allegro pay które również spłacam co miesiąc, posiadam jeszcze paypo z niedawno zwiększonym limitem do 2,5k zł, które mam w pełni spłacone, kasy zostaje mi sporo w zapasie i chciałbym sobie jeszcze ogarnąć twisto, bardzo mi się spodobała opcja rozłożenia na 12 rat przy płatnościach powyżej 200 zł.

Mirki czy da się coś zrobić z tym Twisto?
  • 3
@pablo945 Zamknij allegro pay. To gówno każdy zakup traktuje teraz jak kolejny kredyt, a wg biku wiele kredytów = coś z tobą nie tak. Nawet jak są to raty zero. Niestety raczej zesrałeś sobie historię tym allegro i każda inna firma też będzie na to krzywo patrzeć.