Wpis z mikrobloga

Gdy wyprzedałem płynnie, z dużej prędkości kierowca BMW wyhamował i podjechał na centymetry z tyłu, tak blisko, iż poczułem, że jakby mógł to by Nas staranował. Zgłupiałem. W głowie miałem by nie skończyć z rodziną jak niedawno staranowana rodzina - by nie obrócił mi samochodu gdyby mnie uderzył w róg auta. Powoli zacząłem zjeżdżać na prawo, podkreślam, nic nie przyhamowałem, ja chciałem by nic się mojej rodzinie nie stało. Oczywiście jak tylko zjechałem to wjechał przede mnie i już mu się nie spieszyło. Nie mam kamerki, więc od tego momentu całość zacząłem nagrywać telefonem, ponieważ wiedziałem, że będzie "edukował". Przed nami nie można było szybko jechać bo był pilot, który eskortował transport. Gdy jechałem powoli by go ominąć, to oczywiście wjechał przed maskę, tak, że w samochodzie uruchomił się sygnał przed zderzeniem. Dla mnie potencjalny morderca, jak można tak się zachowywać na drodze. Agresja to jest nic nie powiedziane, to jest potencjalna możliwość zabójstwa rodziny. Brak mi słów, znikąd spowodował wielokrotne zagrożenie życia.

Czuje się bezsilny i sfrustrowany, że nie mamy w Polsce kontroli i piętnowanie braku zachowanie odstępu, nie mówiąc już o tak agresywnym podjeżdżaniu, tak iż człowiek widzi światła tego auta w swoim aucie i przecież nie wie czy się zatrzyma jak podjeżdża do samego końca z taką prędkością.

Przed chwilą dostałem takiego maila...
#polskiedrogi #majtczak #bandycidrogowi
dashcambandit - Gdy wyprzedałem płynnie, z dużej prędkości kierowca BMW wyhamował i p...

źródło: Screenshot_20231104_203740_Video Player

Pobierz
  • 8
( ͡° ͡°)Nie wiem czy to jakoś pocieszy zmartwionego o swoje i rodziny życie kierowcę ale z pewnych źródeł wiemy że właśnie mu ktoś pod&#-$&(lił te auto w Poznaniu i sobie pojeździć może co najwyżej pociągiem. Także jednego mniej na drodze. Szerokiej i spokojnej drogi!