Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rozmawiałem z kolegą przegrywem takim jak ja (obaj studiujemy od paru lat), że gdybyśmy byli w latach 70/80tych teraz, bo wtedy było inaczej, nie było tych instagramów i tinderów, to byśmy mieli kobietę na bank, ponieważ dziś Julki chcą jedynie atencji i ją dostają. Pokażcie mi jakąś, która teraz nie ma instagrama. Mało takich szarych myszek. Rynek kobiet tzw. świń jak ktoś tutaj napisał kiedyś na tagu #przegryw jest tragiczny przez cuckoldów i spermiarzy, dlatego jest ciężko znaleźć swoją drugą połówkę czy nawet spoko koleżankę w dzisiejszych czasach dla zwykłych dobrych chłopaków

#p0lka #rozowypasek #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #samotnosc #polska #julka #zwiazki #polska
  • 5
  • Odpowiedz
@tomrex88: Instagram i inne social media to jedno. Drugie to tzw. umowa społeczna czyli pewien porządek dzięki któremu praktycznie każdy facet w tamtych czasach znalazł swoją kobietę. Kobieta znała swoje miejsce. Teraz laski mają inne "priorytety". Tragedia.
Miguelos - @tomrex88: Instagram i inne social media to jedno. Drugie to tzw. umowa sp...

źródło: IMG_4411

Pobierz
  • Odpowiedz
@tomrex88: No jupiterzy od tego jak poznać dziewczynę i jak się przy niej zachowywać wykluczając poznawanie przez internet. Krok po kroku. Aczkolwiek najpierw trzeba uwierzyć w siebie dzisiejsze media czy tryb życia przyczynia się do utraty tego i popadanie w obłęd oraz zatracenie które prowadzi do tego że mężczyzna staje się "odludkiem" w społeczeństwie. Cóż to tak pokrótce bo mój pogląd na te stanowisko zająłby wiele linijek. Ale na moje jak
  • Odpowiedz