Wpis z mikrobloga

@PanDoniczka

Witam. Proszę, błagam Cię, to naprawdę jest ważne. Właśnie kazałem mojemu legionowi odejść, ALE myślę, że go odesłać. Proszę porównać z obydwoma podłączonymi. Twój film pokazuje lepsze wyniki bez podłączenia do prądu. Podłączony sojusznik ma lepszą wydajność. Będę grał tylko w trybie podłączonym. Mam problem bo myślę, że sojusznik jest zepsuty, rozdarty lewy drążek i spala kartę sd .. Ale myślę, że jest szybszy. Mogę wymienić drążki na inne w sojuszniku i mieć lepszą wydajność fps.. FPS jest dla mnie najważniejszy. Nie zależy mi na podpórce i trybie fps. Wytrzymałość legionu jest lepsza, bo można wymienić kontrolery. Patyki robią dziurę wokół nich, jeśli wiesz, co mam na myśli, robią proszek i obracają dużą dziurę dookoła, to sprawia, że praca jest naprawdę zła po jednym-dwóch latach. Legion pójdzie mozna wymienic... Ale tak, wracając do mojej prośby, proszę, zrób porównanie z trybem podłączonym. Mam kilka dni na odesłanie go i zwrot pieniędzy. P.s to bardzo dziwne, bo mam więcej fps na moim steamdeck niż masz na yo vid. Naprawdę dziwne.

#lenovolegiongo #konsole #gry #rogally #steamdeck #steam
  • 2
  • Odpowiedz