Wpis z mikrobloga

ale wysyp BIEDAKÓW się zrobił po blokadzie blokady reklam na Youtube. Już kwik bo trzeba zapłacić. Nie rozumiem. Nie stać was na:
26 zł za youtube
29 zł za netflix
20 zł za spotify
30 zł za hbo
38 zł za disney
45 zł za facebooka
11 zł za amazon prime?

przecież to tylko 200 złotych na miesiąc, ledwie 2 razy więcej niż płacicie za internet. To tylko 2400 złotych rocznie!

zmień pracę, weź kredyt człowieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ludzie na poziomie płacą jeszcze:
PlayStation Plus Premium: 70 zł
Kawonament w żabce: 50 zł
Theromix: 17zł
Abonament RTV: 27,30 zł
Yanosik: 10 zł
Microsoft Personal 365: 30zł
CDA premium: 24 zł
łącznie: zaledwie 228,3 zł
łącznie z górą: jakieś śmieszne 427,3 złotych. Dla #programista15k to będzie przecież zupełnie nieodczuwalne.
  • 116
@FOTEL: A panią do towarzystwa nazywasz relaksacyjną terapeutką. Płacisz jej 500 złotych bliczkiem za godzinę, dodatkowo dorzucasz kwiaty bukiet tylko za 100 PLN kupiony w kwiaciarni, nie w biedronce oczywiście też bliczkiem, czasem winko, ale tylko takie z Portugalii marne 50 zeta za butelkę i to z porządnego monopolowego, a nie z Biedry, a oczywiście to żadne koszty, więc wajcha tania jak barszcz za niecałe 2 euro za litr w Polsce
@Kremufka2137: Matka za niego czynsz płaci, bo on to wszystko wykupuje to nie ma do pierwszego, jakby mu musiał za niego płacić, a auta mu nie potrzeba, bo ma Wigry-3, ewentualnie Uber jak raz na pół roku opuści swoją jaskinią zwaną pokojem i pojedzie na białostockie kluby;)
najgorzej byc takim konsumentem, placic za jakies subskrypcje, ogladac jakies gowno z murzynami i wyzwolonymi kobietami, doslownie caly wolny czas spedzac na dennych serialach, za grosz nie czuc potrzeby obcowania z jakas wyzsza kultura, potrzeby jakichs glebszych przezyc. Smutno mi sie robi, tylko wyobrazajac sobie tak jalowa egzystencje
@FOTEL

Jeśli masz kolegów, rodzinę to:
4,5 zł za youtube
10 zł za netflix
5 zł za spotify
10 zł za hbo
5 zł za disney
0 zł za facebooka (dobra, za to nawet ja nie zapłacę, nie korzystam)
1 zł za amazon prime

Niecałe 40 ( ͡º ͜ʖ͡º)

20 minut mojej roboty. Pozdrawiam adblockerów

Jeszcze mam skyshow (2,5) CDA (4), player (3), canal (5)
@FOTEL: tymczasem ja za 6 serwisów place 45 zł, bo się dzielę
Trzy serwisy C+, Netflix i HBO wychodzą drożej a Player, Amazon i Skyshowtime po 4 zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Do tego Polsat od rodziców i Viaplay od szwagra za Amazona i Playera

Dobry deal?
Nadałbyś się do prowadzenia Wiadomości w TVP. Nikt nie płaci za facebooka, Amazon Prime kosztuje 49 zł/rok (4 zl/mies.), z pozostałych platform większość korzysta w pakiecie rodzinnym. Gdybyś napisał, że Spotify kosztuje 5 zł/miesięcznie a youtube po podwyższce 7,5 zl/miesięcznie, to już tak dramatycznie by nie wybrzmiał twój wpis, co nie?


@jutokintumi: to samo Player (stała cena 50 zł rocznie bez reklam, wystarczyło podpiąć kartę w niejednej promocji) i Skyshowtime (wychodzi
26 zł za youtube

29 zł za netflix

20 zł za spotify

30 zł za hbo

38 zł za disney

45 zł za facebooka

11 zł za amazon prime?


@FOTEL: ja mam youtube z adblock i na razie działa, netflix współdzielony i też działa, spotify nie używam, hbo i disney współdzielony, fb nie ma sensu płacić, bo to samo co z abonamentem masz bez abonamentu tylko z adblockiem :D amazon prime
nom, wspaniałe takie spotify dzielone z kimś. Mój ziomek tak robi i wywala mu nutki których nie cierpi.


@FOTEL: słucha gówna, to i gówno mu proponuje. W abonamencie rodzinnym konta są rozdzielone i żadne dane pomiędzy kontami w tej samej "rodzinie" nie są współdzielone.