Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Potrzebuję dwóch akcesoriów samochodowych:

1. Mam kamerkę 70mai 500 przód/tył z trybem parkingowym. Zastanawiam się, czy nie zamontować (zamiast niej lub dodatkowo) kamer(y) 360 z asystą (w postaci linii) w parkowaniu prostopadłym przodem/tyłem i równoległym. Moje auto nie jest bardzo duże i ma standardowe czujniki parkowania przód/tył, ale niestety nigdy nie radziłem sobie dobrze z parkowaniem, mając wolne np. tylko jedno środkowe stanowisko. Kamerka dająca podgląd z góry i prowadząca mnie po optymalnym torze bez ryzyka zarysowania innego pojazdu oszczędziłaby mi dużo czasu i nerwów.

2. Jaki uchwyt MagSafe do największego #iphone będzie najlepszy? Szukam czegoś, co delikatnie wejdzie na kratkę wentylacyjną po lewej stronie od kierownicy i pośrodku kokpitu (nie stwarzając ryzyka złamania), a także umożliwia wygodne obracanie. Idealnie byłoby (choć to niekonieczne), gdyby istniałą też opcja montażu na desce w lewym rogu. Ładowanie bezprzewodowe nie jest potrzebne.

#kamera #kamery #kamerka #dashcam #auto #auta #motoryzacja #akcesoria



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Potrzebuję dwóch akcesoriów samochodowych:

1...

źródło: SDAXxbZoYJsW7kUC58aKvZ

Pobierz
  • 2
Szukam czegoś, co delikatnie wejdzie na kratkę wentylacyjną po lewej stronie od kierownicy i pośrodku kokpitu (nie stwarzając ryzyka złamania)

@mirko_anonim: powodzenia. Prędzej czy później się zniszczy i tyle z tego będzie.
@mirko_anonim: ad1. Nie chcę być niemiły, ale polecam nauczyć się poprawnie korzystać z lusterek. W nich widzisz wszystko czego potrzebujesz by się wpasować w miejsce. Parkując przodem też widać wszystko i dodatkowo masz czujniki. Zamiast uzależniać się od bajerów, lepiej nauczyć się obsługiwać to do każdy samochód posiada. Będzie Ci łatwiej w życiu.