Wpis z mikrobloga

@Myszka_ no i prawidłowo, jak nie masz pojęcia o zwierzętach to się za ich posiadanie nie bierz ( ) szczególnie, że wyczuwam u ciebie jakieś zoofilskie zapędy (lizanie się z psem? fujka) więc lepiej aby żadne stworzenie nie trafiło pod twoją opiekę, elo
Ale spanie ze zwierzętami serio jest powszechne? Wczoraj czytałam cały ten wpis na grupie dla kobiet i byłam w szoku ile tam jest takich opiń. Przecież to jest tak obrzydliwe że mnie skręca jak sobie tylko pomyśle. Bardzo lubię psy ale nigdy w życiu nie wpuściłabym go na łóżko, przecież psy są strasznie brudne o ile nie były ledwo co wykąpane.
@WielkiNos wiążesz się ze świnką co ma psa, to albo kochasz/ tolerujesz zwierzaki i bierzesz pod uwagę takie akcje albo dziękujesz i tyle xD. Ale #!$%@?, Mirek Alpha #przegryw oburzony bo kobieta może wymagać czegoś od partnera i mieć preferencję hurr durr xDDD
@Myszka_ ale to ty mnie obrażasz od pierwszego komentarza w moją stronę, teraz nazywasz głupią babą i dzbanem. Zastanów się nad swoim zachowaniem, bo zachowujesz się jakbyś miała 13 lat tylko dlatego, że mam inne zdanie od ciebie. Zamiast konstruktywnej dyskusji i odpowiedzi na argumenty obrażasz mnie jak dziecko w podstawówce, porażka
ę chłop wiec już elo, pies mi niepotrzebny. Trzeba umieć pogodzić jedno z drugim, jakby mi mój chłop kazał psa wywalić z łóżka bo nagle się pojawił w moim życiu to sorka ale on by poleciał, i to od razu z mieszkania


@Beesly: czyli rozumiem, ze odpowiadaja ci trojkaty miedzygatunkowe XD Osobiscie wole samice z mojego gatunku, ale to kwestia gustu, jak mniemam.
Na powaznie, to na szczescie dla twojego meza
@Wszystko_albo_nic dobra cwaniaczku, już nie edytuj komentarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak, zgraliśmy się w tej kwestii ale wbrew pozorom nasz pies z nami nie śpi. We wcześniejszych komentarzach wyjaśniłam dlaczego, to naprawdę nie jest konieczne dla psa. Ale jesli ktoś chce - jego sprawa
@WielkiNos: Mniejsza o psa. Najgorsze są te, co chcą dzieci. To już na starcie wiadomo, że facet będzie zawsze na 2nd miejscu. Bo jak nie będzie bachora, to będzie problem o nieistniejącą rzecz i najpewniej się to skończy. Jak będzie bachor, to w sumie nie lepiej, bo laska najpewniej będzie chciała sobie siedzieć z nim w domu i się opierd*lac.