Wpis z mikrobloga

@ImienioslawNazwiskowski: @30062018 Czyli już pierwszego dnia zerknęli na ten zbiornik i stwierdzili "Dobra #!$%@?, tutaj go nie będzie, za gęsta ta woda. Lecimy dalej!" Śmiechu warte, chłop miał się przecież ukrywać w tajemniczych kryjówkach i przemieszczać podziemnymi tunelami w lesie. A pies się pewnie rzucił na innego psa ( ͡° ͜ʖ ͡°). W sumie to może przez cały czas śledczy ganiali za własnym ogonem...
@Yankees93: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
@30062018: ŁO ŁO ŁO, kolego wstrzymaj konia, patelnia akurat była moja, poszedłem sobie na nockę pod namiot w lesie tak dla relaksu, po śnie zwijam namiot i mówię na dobry początek jajecznicę sobie zrobię. Prawię skończyłem i słyszę jakieś masowe wrzaski i darcie ryja i szczekanie.
Pomyślałem że #!$%@?ć patelnie i nogi za pas, bo to i tak będzie taniej niż pogryzienie przez psa i jeszcze może mandat.
A patela zwykła