Wpis z mikrobloga

#famemma #boxdel ja już sam nie wiem jak to jest. Czego my - widzowie oczekujemy od fame MMA ? No #!$%@? raczej dymów. Wejdzcie sobie na shoty z Cage i te komentarze - to jest po prostu tragedia. Jak ja marconia nie trawiłem tak dzisiaj wg mnie #!$%@? taka robotę dymogenną że głowa mala, a łby w komentarzach Cisną no powiedział że wyjdzie z UFC xD Jakim trzeba być półgłówkiem żeby taka odklejke wziac na poważnie a nie docenić tego jak pięknie cisnął po innych. Po Turskim i tak za mało pojechał. Kim on jest gdzie dzwoni babeczka do zwyrola że zniszczył bakcstona, zwyrolma ochotę na rozmowę i argumenty a ten cwel z wąsem to blokuje i ucina. Proszę o wypierdoenie tego bezbeka, zrozumiane ?
  • 7
Ale nawet wczesniej na CAGU przed tym telefonem byl temat Pandory, i go tez ucieli.


@RafDan: ale uciął go Wardęga na samym początku po pytaniu Huberta czy spodziewał się, że to tak eskaluje
@CeZ_: @RafDan może i racja panowie, ale ten hiena jakoś wyjątkowo mi się wyrywny wydaje do ucinania dymów. Coś mi się wydaje, że bez słuchawki było by tak samo... Czyli w takim razie ci na reżyserce nie ogarniają po co ludzie to oglądają czy o co w końcu chodzi ? Jakoś dosyć mocnej wymiany z Szeliga ma telefonie nikt nie przerwal
Jakoś dosyć mocnej wymiany z Szeliga ma telefonie nikt nie przerwal


@LuckyLuciano: bo ta - jak to nazwałeś "babeczka", która dzwoniła to żona Rozpary. Niedługo się dowiemy, czy to był zaplanowany telefon, czy sama z siebie postanowiła zadzwonić, a reżyserka jak się skapnęła w jakim kierunku poszedł telefon to chciała to gasić. Zwyrol tak tego nie zostawi