Wpis z mikrobloga

też macie tak że w menu pokazuje się ping 14-20 a w grze jest ogromny delay? nie mogę wygrać od 2 dni żadnego meczu - dość często się tak zdarza... i jest to kwestia głównie tego - zawodnicy nie robią żadnych ruchów, stoją jak słupy, triki nie mają żadnego sensu bo są strasznie wolne i opóźnione, nie ma do kogo podać, nie da się praktycznie wyjść z własnej połowy, absolutnie nic się nie da zrobić, przegrywam na jakichś totalnych gówniaków... aż w końcu po czasie gra zaczyna magicznie normalnie działać, robię bez problemu win streaka a jak przegrywam to rzeczywiście z lepszymi od siebie. Strasznie niestabilne jest to gówno, teraz już po jednym meczu widzę co się dzieje i wiem że nie warto tracić na ten syf kilka godzin bo nie wygrałbym praktycznie z nikim nawet mając najlepszy możliwy skład

co najlepsze - gram głównie późnym wieczorem / w nocy, więc teoretycznie z serwerami nie powinno być problemów
#eafc #eafc24 #fut #fifa
  • 8
  • Odpowiedz
@rzapom: wiesz co ? Pokombinuj z ustawieniami graficznymi spróbuj coś zmneijszyc i zobacz czy jest nadal opróżnienie. Tez tak kiedyś miałem pomogło a po update od nich było już Ok na poprzednich ustawieniach
  • Odpowiedz
@rzapom: tak, to normalne i zależne od serwerów EA - w piątek jak o 9 odpalam fut champions to są lagi mocne, a jak wieczorem w piątek gdzie teoretycznie gra więcej ludzi gram na division, to gameplay jest 20 razy płynniejszy xd
  • Odpowiedz
@rzapom: norma, jak nie serwery to gra stwierdzi że zawodnicy stoją jak kołki - w niedzielę jak skończyłem fut champions wszedłem na rivals, pierwsza minuta meczu i myślałem że w inną grę gram - gameplay 2x szybszy niż w fch XD
  • Odpowiedz
  • 0
@jerzs: to nic nie da, ostatnio próbowałem dwóch rzeczy - pauzy w momencie w którym jest bardzo duży delay - nie pomogło, jak udało się strzelić bramkę to robiłem cieszynkę i serio działało... ale potem już nie było na to sposobu
@Kokoszka99: w nocy raczej serwery nie powinny być w takim stanie
  • Odpowiedz
@rzapom: byku skad wiesz ze to nic nie da skoro nie próbowałeś ? Bądź co bądź kiedyś wyczytałem o tym gdzieś na internetach i 2x mi pomogło jak miałem takie dziwne lagi. Mowie Ci , zanim odpalisz jakikolwiek mecz zmniejsz ustawienia graficzne :)
  • Odpowiedz