Wpis z mikrobloga

@Bpnn:

remote entry level - to takie jeszcze istnieją?

To jest LinkedIn tam każda pozycja jest entry level, a większość wymaga 4 lat doświadczenia. Pod względem tych ofert LinkedIn jest tak samo rakowy jak wpisy na tym portalu.
  • Odpowiedz
To jest LinkedIn tam każda pozycja jest entry level


@Deykun: no nie wiem, osobiście mam zupełnie odwrotne doświadczenia. Jak ostatni raz przeglądałem oferty to prawie wszystko było senior albo mid/senior (w mojej technologi, dev).
  • Odpowiedz
@Bpnn:
A to nie wiem, bo dawno temu porzuciłem to, ale może źle odebrałem i jak daje się entry level to większość ma wymaganie doświadczenie, więc drugą stronę może to kłamie.
  • Odpowiedz
@Rabusek: wszystkim sie juz sprzedaje UXa jako zawod dla nich.. jestes kobieta? 'ux', jestes artystka/artysta? 'ux', masz zdolnosc do rozpoznawania potrzeb innych?(XD oczywiscie kazdy zadufany w sobie narcyz tak mysli) 'ux', fascynuje cie prostota? 'ux', jestes perfekcjonista? 'ux'

Po prostu frontendzi sami sobie nasrali na wycieraczke i w to wdepneli xD wola sie masturbowac nowa wersja biblioteki w jsie zamiast troche przejsc na uxa to im HR beda wciskac rysowaczy okienek.
  • Odpowiedz
@Rabusek: Spoko oferta, nawet dostałem zaproszenie do następnego etapu, w którym trzeba zrobić wypracowanie na 10 stron A4 na temat wartości firmy XDDDDD
  • Odpowiedz
@Rabusek: ktoś tam na grupce pisał że ta liczba to wyświetlenia, a nie faktycznie posłane CV ale sam nie wiem bo La mnie applicants to applicants xD
No i 80% to pewnie hindusi co nic nie mają z UX wspólnego. Procent ma jakiekolwiek portfolio, a promil ma coś innego niż casy z szablonu google coursery. Nie mniej jednak ktoś musi w tym śmietniku przegrzebac.
#!$%@? no olbrzymie copium z moje strony
  • Odpowiedz
  • 0
ktoś tam na grupce pisał że ta liczba to wyświetlenia


@YodaMonster: nope, jak klikniesz aplikuj to sie zpaisuje jakbys aplikowal. Jak jest szybkie aplikowanie to wtedy to jest liczba aplikacji faktyczna

Wiem bo.. rekrutuje czasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wydaje mi się to jedyną branża IT w której mogę być pasjonatem ale najwyżej pójdę na fronta z wiedzą UX xD

Jesli będziesz dobry to wszędzie sie odnajdziesz.
  • Odpowiedz
@Rabusek: dokładnie z takiego założenia wychodzę, UX/UI to złożona i szeroka branża. W najgorszym wypadku można klepać ładne w UI stronki w nocode dla małych firm ktorych jest mnóstwo czekając aż znajdzie się robotę w UXczy product designie. Grafikę się i tak sprzeda, wiedzę jak się dziś projektuje apki i strony też się sprzeda, rozwijać się trzeba ciągle w każdym dziale IT.
Trochę boli że mam wrażenie że przespałem okres w
  • Odpowiedz
  • 0
Trochę boli że mam wrażenie że przespałem okres w którym było o niebo łatwiej ale no mleko się rozlało.


@YodaMonster: niestety nie będę owijać w bawęłne i na pewno przespales xD W 2013 dostalem robote na 1 roku studiow, teraz mam znajomych po 3-4 lata doswiadczenia co godzą sie na entry level jobs bo nic nie ma. No ale rynek w koncu odbije
  • Odpowiedz
@Rabusek:

Thank you for applying for a UX design role at Canonical. I am your hiring lead for this role and will steer you through the process.

Our UX design and web engineering is central to the product portfolio of Canonical. Many of our enterprise products use the web for interface and reporting. We also do web design and engineering for our internal company services, and sometimes we turn internal services
  • Odpowiedz