Wpis z mikrobloga

Ostatnio mi pewna osoba pisała tutaj, abym wrzucił fajne i atrakcyjne swoje zdjęcia na portale randkowe, jeśli szukam dziewczyny, to będę miał szanse spore. Jestem do tego skłonny, aczkolwiek mógłby mi ktoś powiedzieć jakie one mają być? Czy mogą to być selfie? Jak mam się ubrać czy gdzie je zrobić?

#p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #polska #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #samotnosc #facebook #randki #relacjemiedzyludzkie #tinder #badoo #sympatia #relacjemiedzyludzkie #zdjecia
  • 13
  • Odpowiedz
@tomrex88: Nie wiesz czy wiesz ale aparat potrafi zmienic nasz wyglad na korzystniejszy. Teraz jednak pytanie czy jak pojdziesz na randke nie uslysz, ze nie ma miedzy wami chemii. Dlaczego wiec nie dac zdjecia chada. Z drugiej strony zle zdjecie to brak nawet szansy na spotkanie.
  • Odpowiedz
  • 2
@SzmaragdowySmok: Niektórzy wstawiają zdjęcie chada i robią 1000 par na szybko Potem zmieniają na swoje zdjęcia i opis, z czego mają pary i piszą z dziewczynami, bo mają już matche, czyli możliwość pisania tzw. zielone światło. Dziewczyny nawet nie ogarniają tego, bo jak siedzą na tinderze i przewijają, to jak mogą każdego niebieskiego zapamiętać i skoro mają match to musieli się wcześniej sobie spodobać
  • Odpowiedz
  • 0
@Xserus: @SzmaragdowySmok: Nie mam 190 cm, a mniej. Kto by przejmował wzrostem i miał kompleks, skoro tak nam było pisane i nie mamy na niego wpływu. Mam dużo zdjęć na instagramie. Spotkałem się z taką jedną stamtąd dwa lata temu i nie mówiła nic, że inaczej wyglądam, niż na zdjęciach tam
  • Odpowiedz
@tomrex88: A szczerze to unikaj dziwnych min, nieogara, chwalenia się gadżetami i zrezygnuj z „dziwnych” pomysłom zaimponowania dziewczynom. Jest teraz np. jesień, ubierz się jakoś fajnie, zrób włosy i idź do parku, niech ktoś ci zrobi ze znajomych ładne zdjęcie.. do tego jakieś selfie, np. z wakacji i powinno być ok… co mnie odrzuca to jak widzę jakieś próby zaimponowania „drogimi” markami z ogromnymi logo, pokazywanie samochodów i inne dziwne zdjęcia
  • Odpowiedz