Wpis z mikrobloga

1. Zgrab liście w kształt literek i słów, tworząc napis "Wykop 2.0"
2. Poznaj historię lub lokalne atrakcje w swojej okolicy, wedrując pieszo lub organizując wycieczkę rowerową. Odwiedź np. lokalne archiwa, muzea lub biblioteki.
3. Przeczytaj książkę niezwiązaną z Twoją pracą lub hobby - jakiś kryminał lub sci-fi.

Rzutem na taśmę, ale zdaje recenzje ze swojego #mirkowyzwanie wybrałam 'trojeczke' a książka to 'Kroniki Jakuba Wędrowycza'. Pilipiakiem dawno dawno temu zachwycał się kolega w szkole, ale jako fanka Kinga nie miałam czasu na nikogo innego xD o Wędrowyczu wspomniał ostatnio kolega w pracy i stąd ten tytuł. Kroniki to zbiór opowiadań więc czytało się całkiem przyjemnie jak na ograniczony czas :) przygody podstarzałego wioskowego wariata tytułującego sie egzorcystą przypadły mi do gustu, a najbardziej jego 'Wakacje'. Ilość wydarzeń, zwrotów akcji i nietypowych bohaterów to coś co każdy mógłby chociaż w małej części przeżyć podczas swoich wakacji. Oczywiście taka intensywność nie da możliwości na zasłużony w tym wieku i 'zapracowniu' odpoczynek, ale co robić na starość jak nie rozkręcać własny biznes i zarabiać kokosy xD
Zawór było sięgnąć po ta 'ksiazke' i na pewno będę kontynuować poznawanie przygód Jakuba, oczywiście polecam gorąco. Jeśli tylko ktokolwiek chce przyjemnie spędzić wieczóry w towarzystwie pijaków, duchów, smerfów i absurdów to to czego szukacie :)
wieska_91 - 1. Zgrab liście w kształt literek i słów, tworząc napis "Wykop 2.0"
2. Po...

źródło: IMG_20231109_235542

Pobierz