Wpis z mikrobloga

@cybulion nie wiem i nie ogarniam ich toku myślenia.
Unia zła ale Tusk nie odblokował na drugi dzień dotacji,
500+ złe ale rzucają się że koalicja może nie podnieść świadczeń, normalnie jak pieski Mateckiego.
  • Odpowiedz
  • 309
@ciekawostki-i-nie-tylko-tv sam na niego glosowalem, i nie ukrywal tego ze jest wierzacy i ze nie poprze wszystkich postulatow. To wy dajecie yebanie o takie rzeczy, jak dla mnie - idea demokracji sie tu objawia. Na dodatek w poprzednich wyborach glosowalem na konfe, widzisz jak mi sie oczy otworzyly?
  • Odpowiedz
@ciekawostki-i-nie-tylko-tv a ty myślisz że wszyscy z lewej strony są za aborcją i przeciwko kościołowi?
Lewica to konfederacja dla Julek. Przecież nawet w konfederacji masz kilka kół które w ogóle się ze sobą nie dogadują, a trzeba głosować na partię jako całość.
  • Odpowiedz
@cybulion: przecież to WP, a nie Konfa. No i jest to człowiek mocno nietypowy jak na Lewicę, dlatego to jest news.
@open_or_die to jest generalnie problem, że w Polsce dwie strony ze sobą nie rozmawiają. Ostatnio słuchałem rozmowy Wielomskiego z byłą kandydatką z ramienia Razem. Tam na Lewicy są naprawdę spoko jednostki, które potrafią coś więcej poza gadaniem o dżenderach, ale są tam też odklejeńcy jak z prawackich opowieści, szczególnie wśród
  • Odpowiedz
@notting_writer1 wp to postuje na wykop brandzlujac sie ze julki kwicza? Czy jednak konfiarskie konto, jak @assninja napisal - tylko konfa o to sie przysrala do typa, lewica nie ma z tym problemu. No i nie ukrywal nigdy swoich pogladow. Robienie afery z niczego kek
  • Odpowiedz
@Nighthuntero hehe, yebie mnie koroluk a @majakstasko to #!$%@? pol wykopu obiecując gruszki na wierzbie i znikajac bez slowa. Jeden ciul jak dla mnie oboje to ludzie ktorzy powinni zniknac. Pozatym nie widzialem koroluka na listach lewicy.
  • Odpowiedz
@cybulion: no trochę ci się otworzyły ale głosowanie na listewkę to niezbyt mądry pomysł. Co ty p sobą reprezentuje poza dobrym marketingiem? Bo te pieski niczym innym nie były. Tak samo jak jego śliskie i ogólnikowe #!$%@?. W ogóle ma UJ on był na listach lewicy? Po co ktoś sympatyzujący z tą opcją miałby głosować na typa o konserwatywnych poglądach xd
  • Odpowiedz