Wpis z mikrobloga

Koralik złoty @Jarusek pisze o jakimś wyłudzeniu bo przegrał zakład i nie chcę się z niego wywiązać, no ten typ jest bezczelny.

https://wykop.pl/link/7261267/

Cały czas mam dostęp do e-maila do konta które straciłem nie ze swojej winy, wklejałem ci rozmowy ze wsparciem technicznym, myślisz że bym to fałszował dla 100zł ? Sądzisz wg siebie? Gdyby tak było, to ten wykop z płomieniem już by dawno spadł z rowerka, a ja miałbym bana.
Zaraz jeszcze napiszę z tego maila odpowiedź z linkiem do tego wpisu, przy dobrej woli moderacji skończysz rzucasz fałszywe oskarżenia. @a__s pomożesz?


Dzięki Wam, że pamiętacie o sprawie.

#moderacjacontent #moderacja #bekazlewactwa #lewackalogika #konfederacja
Pobierz xer2--her - Koralik złoty @Jarusek pisze o jakimś wyłudzeniu bo przegrał zakład i nie...
źródło: bezczelność
  • 34
@Kryspin013: Nie wiem, to nie do mnie pytanie. Fakt jest taki, że do błędu przyznała się moderacja. Czyli ona jest odpowiedzialna za usunięcie tego konta.


@dom_perignon: nie, moderacja nie usunęła mu konta. Zrobił to system. Mamy tutaj jasny ciag przyczynowo skutkowy. Jasne system zawinił ale typ najpierw musiał włączyć procedurę usuwania konta by ten system zawinił. Innymi słowy wychodzi na to, że OP świadomie rozpoczął procedurę usuwania konta w trakcie
@dom_perignon: inna sprawa, że skoro OP z dupy sobie zmienia warunki zakładu i stwierdza, że stąd #!$%@? a potem rzekomo wraca po jakimś czasie pod nowym nickiem to dlaczego Jarusek sobie nie może zmienić warunków zakładu i np. po przegranej, zamiast na konto opa przelać hajs na jakąś akcję charytatywną?
@Kryspin013: Jakieś dziwne podejrzenie mam, że jesteś multikontem jaruska. Nic nie mogłem pisać bo miałem bana do kwietnia. Jak nie dało się odzyskać starego, to założyłem nowe po czym go o tym poinformowałem.
@Kryspin013: Jakieś dziwne podejrzenie mam, że jesteś multikontem jaruska. Nic nie mogłem pisać bo miałem bana do kwietnia. Jak nie dało się odzyskać starego, to założyłem nowe po czym go o tym poinformowałem.


@xer2--her: dokładnie, jestem 14 letnim multikontem jaruska xD

@dom_perignon: Bo miałem bana do kwietnia. A na wykopie ktoś podrzucił taki świetny pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)


https://wykop.pl/link/6987195/jak-zdjac-bana-z-konta-na-wykopie


Rozpocząłem procedurę usuwania konta i
@Kryspin013 widać, ze brniesz w kłamstwa OnRuska.


@xDawidMx: dalej się nie doczekałem udowodnienia, że nowe konto to ta sama osoba mimo, że prosiłem o to od dwóch tygodni.

Inna sprawa, że OP sobie z dupy zainicjował usuwanie konta w trakcie zakładu.