Wpis z mikrobloga

Koralik złoty @Jarusek pisze o jakimś wyłudzeniu bo przegrał zakład i nie chcę się z niego wywiązać, no ten typ jest bezczelny.

https://wykop.pl/link/7261267/

Cały czas mam dostęp do e-maila do konta które straciłem nie ze swojej winy, wklejałem ci rozmowy ze wsparciem technicznym, myślisz że bym to fałszował dla 100zł ? Sądzisz wg siebie? Gdyby tak było, to ten wykop z płomieniem już by dawno spadł z rowerka, a ja miałbym bana.
Zaraz jeszcze napiszę z tego maila odpowiedź z linkiem do tego wpisu, przy dobrej woli moderacji skończysz rzucasz fałszywe oskarżenia. @a__s pomożesz?


Dzięki Wam, że pamiętacie o sprawie.

#moderacjacontent #moderacja #bekazlewactwa #lewackalogika #konfederacja
xer2--her - Koralik złoty @Jarusek pisze o jakimś wyłudzeniu bo przegrał zakład i nie...

źródło: bezczelność

Pobierz
  • 34
@Walon7: Napisałem mu pół roku temu, że to moje nowe konto, a nie że po wyborach sobie przypomniałem o zakładzie.


@xer2--her: a moderacja w końcu to potwierdziła czy nie? Bo ten twój screen to trochę #!$%@? znaczy.

Druga sprawa to takie trochę lewe z twojej strony usuwanie konta w trakcie zakładu a potem pisanie coś o niedotrzymaniu zakładu już na rzekomo nowym koncie xD
@Kryspin013: Ty naprawdę wierzysz, że gdy moderacja potwierdzi autentyczność konta, to jarusek który schował głowę w piasek wypłaci mu te 100 PLN?


@dom_perignon: nie, jarusek pisał wprost, że nie będzie się kopał z typem który usunął konto w trakie zakładu a sa potem wpłacił 5 stówek na jakąś fundację charytatywną.
@dom_perignon: No nie, założył się z zanimizowaną osobą działająca pod pseudonimem. Przecież panowie nie znają swojej tożsamości ani nie mają żadnego punktu zaczepienia po za kontem na wykopie.

Tymczasem typ w trakcie zakładu z dupy sobie usuwa konto, rzekomo wraca pod podobnym nickiem bez żadnego potwierdzenia, że on to on i udaje, że wszystko jest w porządku.

Uważasz, że to by było fair jeśli byśmy się tutaj o coś założyli a
@Kryspin013:

Tymczasem typ w trakcie zakładu z dupy sobie usuwa konto,


Rozpoczął procedurę usuwania konta, a konto zostało mu usunięte na wskutek błędu moderacji.
Zgadzam się jednak z tym, że jest to dziwne zagranie. Zaraz po utworzeniu nowego konta powinien poinformować Jaruska, że to jego konto i ze zakład jest nadal aktualny.

Mam nadzieję @xer2--her, że tak postąpiłeś.
@dom_perignon: To, że typ zwyczajnie #!$%@?ł. Mam rozumieć, że jakby #!$%@?ł zakład to też by specjalnie wrócił tutaj na nowym koncie? xD


@Kryspin013: Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Straciłem konto przez błąd moderacji, za co mnie przeprosili.

że jakby #!$%@?ł zakład to też by specjalnie wrócił


Wróciłem na tym koncie 8 miesięcy temu, o czym poinformowałem Jaruska, że to moje konto, a tamto przez błąd moderacji straciłem, a nie że
xer2--her - >@dom_perignon: To, że typ zwyczajnie #!$%@?ł. Mam rozumieć, że jakby #!$...

źródło: 8

Pobierz
Rozpoczął procedurę usuwania konta, a konto zostało mu usunięte na wskutek błędu moderacji.

Zgadzam się jednak z tym, że jest to dziwne zagranie. Zaraz po utworzeniu nowego konta powinien poinformować Jaruska, że to jego konto i ze zakład jest nadal aktualny.


@dom_perignon: a czemu rozpoczął procedurę usunięcia konta? Co to zmienia w tym wypadku?

Po za tym ja też bym mógł wrócić jako @dom_perignon2 po twoim usunięciu konta i przedstawiać się