Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niestety, w moim mieszkaniu zaległy się pluskwy (sprawdziłem łóżko...) i mam na kończynach oraz torsie kilkaset ugryzień. Na początku myślałem, że zostałem dotkliwie pogryziony przez pchły, bo w minionym tygodniu pomagałem u rodziców na wsi posprzątać stary chlew, w którym były myszy (i myslalem, że z tego powodu zaległo się tam od groma insektów). No i właśnie mam pytanie, w związku z tymi pogryzieniami. Sytuacja wygląda tak, że przed i po robocie przebieram się i teraz w obliczu mnóstwa krostek itp. itd., czy jestem w stanie uzyskać L4 od internisty? Od kilku dni przebieram sie w zamkniętym kiblu xd, żeby nie siać afery, że mam jakąś zarazę, bo wiecie jacy są ludzie.

Druga sprawa jest taka, że to nie pierwszy raz, gdy mam niechcianych lokatorów... 5 lat temu również walczyłem z pluskwami (I wypleniłem je sam za pomocą ziemi okrzemkowej), jak i wtedy miałem dużą reakcje alergiczną mojego organizmu na te małe #!$%@?. Za pierwszym razem ktoś na wykopie polecił mi leki antyalergiczne OTC, które znosiły świąd i czerwone opuchnięcia. Niestety nie pamiętam nazwy... Ktos z tagu #medycyna jest w stanie polecić jakiś środek?

#pluskwy #mieszkanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm: nie pytam cię o Twoje psychozy. Nie masz w ogóle pojęcia o temacie chłopie. Od pierwszego dnia zauważenia robaka wszystkie ciuchy, których używam zostały wyprane w wysokiej temperaturze, wysuszone, a następnie zapakowane w szczelne worki i przed ubraniem potraktowane parownicą... Nie ma opcji, żebym na ubraniu wyniósł pluskwy lub jajko.

Anonim (nie OP): Chyba praktycznie każdy lek antyalergiczny możesz zastosować. One po prostu blokują uwalnianie histaminy.
Różnią się między sobą tym na jaki receptor histaminowy działają, ile czasu, jakie mają skutki uboczne, ale generalnie każdy robi to samo.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi