Wpis z mikrobloga

Amazon Prime chyba jednak chyba działa w 30 dniowym darmowym okresie próbnym po podnięciu wygasjącej z końcem listopada karcie płatniczej. Nie wiem w końcu, przy części z filmów widoczna jest cena, ale część jest bez opłat. Czy ma ktoś konto na Amazonie i nie aktywował Prime i mógłby sprawdzić czy „Terapia” Sebasitiana Fitzeka – sezon 1, epizod 1, jes do odtworzenia bez opłat?

#amazon #sebastianfitzek #amazonprime #nocnazmiana #niemiecki
Poludnik20 - Amazon Prime chyba jednak chyba działa w 30 dniowym darmowym okresie pró...

źródło: Zrzut ekranu z 2023-11-11 03-50-19

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: jeśli byłoby to tak, że za te 5 dych rocznie i tak nie ma dostępu bezpłatnego do tych najnowszych produkcji, a korzysta się jak nie mając prime'a, to iferta traci na atrakcyjności.
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: po książkę z tego gatunku bym nie sięgnął, ale serial na podstawie Sebastian Fitzek nawet fajny. Orgyginalna, wspólczesna niemczyzna, tak z Polski bez gimanstykowania się z jakimiś VPNami, no to dwie stacje po niemiecku w kablówce – RTL i Pro 7, w których współczesnych seriali niemieckich trzeba wypatrywać, bo są głównie amerykańskie filmy z niemieckim dubbingiem. Tutaj możliwość włączenia napisów w wielu – w tym po polsku – językach. No
Poludnik20 - @Poludnik20: po książkę z tego gatunku bym nie sięgnął, ale serial na po...

źródło: 11_Zrzut ekranu z 2023-11-11 05-34-32

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
współczesnych seriali niemieckich


@Poludnik20: myślę o czymś bardziej stonownym no i z profesonalnymi aktorami, bo paradokumentów na temat pracy policji, czy typu „trudne sprawy” do południa na RTLu jest sporo. Ale to jest nudne.
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: na aplikacji Prime jest też lektor polski do „Terapi” Jednak przyjemniej z niemieckim. Dobrze zrobiona postprodukcja, słychać wyraźnie co mówią można jakieś słówkonutrwalicnczy poznać. Ja sobie oglądam zpolskimi napisami. No fajnie, coraz bardziej jestem podjarany.
  • Odpowiedz
  • 0
pytanie czy do tych starszych seriali jest dostęp bez prime'a.


@Poludnik20: to jest nowy serial. Ten tekst z Movie Pilota jest z końca października, więc chyba serial jest świeży. Nie pisaliby chyba o czymś sprzed 5 lat.
  • Odpowiedz