Wpis z mikrobloga

Stanowski - hejtparki, mazurki, dziennikarskie zera, poranki - wszystko mniej więcej raz w tygodniu.
Jak zaczęły się mazurki to znacząco zmniejszyła się ilość dziennikarskich zer bo skończyły się popularne tematy do obgadania a i czasu pewnie mniej.

Borek - bundestalk, program o boksie, moc futbolu, loża piłkarska, czasem jakiś hejtpark, espresso z matim i inne.

Do każdego z tych programów trzeba było niewątpliwie się przygotować. Nikt nie jest w stanie ocenić do którego więcej, do którego mniej.
Np do takiej mocy futbolu trzeba śledzić przez cały weekend mecze, pewnie z kilka obejrzeć.

To nie jest tak, że Borek nic nie robił. Stanowski zajął się po prostu tematami, które są o wiele bardziej klikalne bo interesuja wszystkich. Oranie Kapeli, Najmana czy Janoszek to nie jest szczyt intelektualnych wrażeń i nie wymaga specjalnych umiejętności, większość z nas mogłaby to robić. Po prostu Krzychu na to poświęcał czas a kliki leciały automatycznie.

Pracowałem kiedyś w firmie w której były trzy działy, finansowanie wspólne. Trzy działy stanowiły cała firmę, wzajemnie się uzupełniały ale żaden nie mógł istnieć samoistnie. Ja pracowałem w dziale, który przynosił największe zyski ale nie dlatego, że byłem kimś bardziej utalentowanym i ogarniętym ale dlatego że na rynku płacono więcej za usługi tego działu. Czy ja uważałem się za bardziej ogarniętego od innych? Absolutnie nie. W pozostałych działach pracowali tacy sami ludzie jak ja, nie głupsi, nie mądrzejsi. Po prostu tak się ukształtował rynek.

Nie było opcji, że jakakolwiek moc futbolu będzie miała więcej wyświetleń niż kilkukrotne oranie Najmana bo niestety, takie treści sprzedają się lepiej.

Stano o tym wie, dodatkowo potrafi zrobić materiał w którym na początku ckliwie porusza takie tematy jak
- wywalenie księgowej, mamy stana, jak już wiedzieli na koniec września, że stano będzie się zwijać (jak najbardziej zrozumiały ruch)
- dzieci co będą wypominać małe zarobki (xD)
- wielką istotę kamer z weszło (bo wynajęcie studia 60m2 oraz kupienie trochę sprzętu na pewno przerosłoby pozostała trójkę i KS na pewno by nie powstał a Borek musiałby komentować mecze na polsacie)

Stano ma ego #!$%@? w kosmos podobnie jak Borek i reszta, tylko bardzo sprytnie to maskuje.

Jedyne co potrafi Stano, to zrobić taki materiał jak wczoraj na który dają się nabrać mariusze bo ojej, wywalili jego matkę a Borek powiedział że nikt nie będzie zarabiać więcej od niego (tak #!$%@?, już widzę jak Borek mówi coś takiego wprost do Stana)

#kanalsportowy
  • 21
@robert_blaszczykowski: Co ty wgl człowieku porównujesz. Jakieś espresso z matim gdzie nagrał ich całe 12 przez 4 lata i trwały 12-20 minut xD do innych programów nie potrzeba takiego przygotowania jak stano do swoich , często mógł obejrzeć skróty dodać swoje wybrzmiałe zdania i większość mogła pomyśleć ,że jest przygotowany :D kolejne argumenty ,że ty pracowałeś w dziale gdzie nikt niczym się nie wyrozniał każdy był taki sam to jakoś nie
Jakieś espresso z matim


@Drapak: oczywiście wyciągnąłeś espresso które faktycznie często nie bylo ale zapomniałeś o innych programach w których pojawiał się regularnie.

do innych programów nie potrzeba takiego przygotowania


Tak, bo ty wiesz co wymaga przygotowania a co nie. Stano poruszał popularne tematy, na które większość i tak miała wyrobione zdanie tylko jak się go obejrzało to Mariusze tylko się utwierdzili że maja rację a stana klepali po plecach.
@robert_blaszczykowski: w zasadzie robisz to, co zarzucasz Stanowskiemu. Próbujesz narzucić jakąś narrację, o której wiesz, że nie jest prawdą.

W 2021 roku Kanał Sportowy wygenerował 11 milionów przychodu, z czego ponad milion pochodziło z kwartalnika wypuszczonego z okazji EURO. To ok. 10% przychodów, a wygenerowanych w dość krótkim czasie. Jaki udział miał w tym Borek, którego poproszono żeby minimalnie pomógł?
@Czteryznaki1234: Bardzo dużo. Wystarczy zobaczyć 93 programy w 4 lata "stanowisko" krzyśka i jakie miały wyświetlenia . Oni są zmieceni po prostu. Jakieś marne liczny bundestalk. Jakiś program miał więcej wyświetleń? Nazwet zebranie zarządu czy hejt park wczoraj mial mniej wyświetleń od sportowego formatu Stanowskiego "Stanowisko"
@robert_blaszczykowski Z tymi kamerami to trochę zmanipulowałeś jak Stanowski ( ͡º ͜ʖ͡º) przeciez on wprost powiedział, że gdyby nie te kamery to każdy z nich musiałby zainwestować na start z 150-200k na sprzęt i studio, a tak to wnieśli tylko swoje nazwiska i czas. Pewnie byłoby ich stac ale nikt nie chciał tego robić bo projekt był niepewny i dlatego się zgodzili na ten myk z Weszło
@rolnik_wykopowy: I ogólnie, kiedy kolejne akcje KTS Weszło XD
Fanatyzm Stanowskiego sięga podobnej skali co fanatyzm ludzi do Dzikiego Trenera. Co powie Stano albo Dziki to musi być prawdą XD
Z drugiej strony zaś buc, który przychodzi do studia tylko odbębnić swoje (o ile przyjdzie a nie że jest na urlopie) i czekać na przelew...
A prawda jest taka że jeden wart drugiego. Firma w której jest tyle osób o podobnym
@robert_blaszczykowski: Masz trochę racji, ale musiałbyś policzyć ile minut faktycznie był w tym programach, ile minut się produkował.
I wtedy moglibyśmy porównywać. Po prostu powinni się rozejść bez emocji i oskarżeń, uczciwie powiedzieć kto co chce robić.

No ale inna rzecz że spółki nie działają. Ktoś tam musi być liderem i rządzić a widać że zabrakło takiej osoby.
@Czteryznaki1234

@Drapak: a ile wyświetleń miały filmy stanowskiego o tematyce sportowej? (Bardziej adekwatnej do nazwy kanału niż marnej jakości publicystyka podlana propagandą)


Sportowe hejtparki: 1. Stan + Marciniak, 2. Stan + Marciniak, 3. Stan + Michniewicz, 4. Stan + Boniek, 5. Stan + Gortat, 6. Stan + szachiści, 7. Borek + Pudzian, 8. Stan + Gikiewicz, 9. Stan + Michniewicz, 10. Stan + Mierzejewski

Filmy sportowe: 1. Borek o Sousie, 2.
@robert_blaszczykowski: Ale kto powiedział że trzeba być fanem stanowskiego i zgadzać się z nim w 100%XD sporo ludzi lubi dobrą gownoburze, a tak się składa że stano dowozi niezły content. Czy go lubię i szanuję jako osobę za całokształt? No tak średnio XD ale wyjaśnianie pozerów i farmazoniarzy idzie mu dobrze¯\(ツ)/¯ jeśli ktoś nagra podobny materiał na podobnym poziomie o stano to też z nudów obejrzę i nie będę miał myśli
@robert_blaszczykowski Spoko, Borek super, Stano nie.
Zobaczymy za pół roku czy rok.
Już ten alkoholik i dwóch smęciarzy mają po 10-15k wyświetleń na filmik mając 1.1k subów!
Przecież to jakaś pani Krysia co se amatorsko nakręci jak piec sernik ma więcej wyświetleń na swoim kanale z 200 subami xD

Trudno, rozstali sie, Borek najwyzej będzie po prostu musiał pójsć do roboty, a Stano sobie na spokojnie będzie zarabiać i nie będzie musiał
Spoko, Borek super, Stano nie.


@loczyn: gdzie napisałem że Borek super? Napisałem przecież że mają podobne ego. Jeden drugiego warty. Drugi broni się tylko wyświetleniami ale tu już sobie zobacz na analogię do mojej byłej firmy bo nie chce mi się drugi raz pisać