Wpis z mikrobloga

Cześć,
Posiadam telewizor LG OLED48C12LA od ponad 2.5 roku. Ostatnimi tygodniami mam z nim problem, otóż przy korzystaniu z dekodera podpiętego do TV po paru godzinach pojawiają się dziwne rzeczy. Obraz zaczyna freezować, dźwięk leci normalnie, oraz można zmieniać kanały z poziomu dekodera, aż w końcu telewizor się wyłącza sam z siebie. Można go włączyć dopiero po paru minutach. Jest to bardzo uciążliwe, gdyż korzystają z niego inni członkowie mojej rodziny. Na początku myślałem, że to mogła być sprawka dekodera, ale został wymieniony i problem dalej występuje. Co ciekawe, jak się ogląda netflixa, youtube i inne aplikacje w tv to ten problem nie występuje, może grać 24/7. Moje pytanie brzmi, czy ktoś miał podobny problem, i z czego on może wynikać?
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #telewizory #technologia
  • 6
  • 0
@Berkel_88: Niestety nie, użytkownicy telewizora nic nie zgłaszali przez ten tydzień, aczkolwiek mam teorię, że kontroler HDMI się zepsuł. Albo się jakoś dziwnie nagrzewa, telewizor to wykrywa i się wyłącza automatycznie, skoro przy oglądaniu aplikacji nic się nie dzieję. Zmienialem kable, złącza itd, na każdym to reagował tak samo. Jeśli problem się pojawi w najbliższym czasie, to dam go do specjalisty. Dziękuję za zainteresowanie się tematem :>