Wpis z mikrobloga

@OSH1980: UE, nie mówiąc o LGBT, nie jest krajem, więc kolorowy kawałek materiału nie ma ochrony prawnej w RP. To zwykła tkanina, szmata, ściera, cokolwiek ktoś z nią zrobi ma taką możliwość, o ile robi to ze swoją kolorową ścierką
  • Odpowiedz
@arysto2011: mnie to zwisa i powiewa, dla mnie deptanie tej flagi to deptanie tego, co one symbolizują. UE pomimo swoich wad i chęci nadmiernego regulowania wszystkiego i mówienia ludziom co złe, a co dobre, jest dobrą organizacją, a flaga LGBT symbolizuje dla mnie ludzi, którzy chcą być traktowani jak inni ludzie.
  • Odpowiedz
@OSH1980: A dla mnie to zwykłe kolorowe szmatki i każdy sobie może ze swoimi zrobić co chce. Spalenie szmatki z kolorami tęczy i niebieskiej z gwiazdkami znaczy dla mnie tyle samo, co spalenie starych gaci z wypierdziana dziurą.
  • Odpowiedz
kolorowy kawałek materiału nie ma ochrony prawnej w RP


@arysto2011: czyli wszystko rozbija się o przepisy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) to rozumiem, że jak kolejny rząd ustanowi odpowiednie - bo na to wygląda, że ustanowi - będziesz z dumą patrzył na łopoczące na wietrze tęczowe flagi?
  • Odpowiedz
Dlaczego gdy ktoś obrazi polski mundur czy sprofanuje polską flagę, to lewacy twierdzą że tylko kawałek materiału,


@dom_perignon: Zdjęcia? Dowody? Bo ja kojarzę tylko jedną idiotkę, która o czymś takim mówiła. A nie lewactwo.

Idąc tym tokiem myślenia to prawactwo jest za pedofilią, biciem dzieci i gwałtami, bo kiedyśtam, gdzieśtam Korwin coś #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
Idąc tym tokiem myślenia to prawactwo jest za pedofilią, biciem dzieci i gwałtami, bo kiedyśtam, gdzieśtam Korwin coś #!$%@?ł.


@Shamson: A lewatwo to zwolennicy bicia starych matek i znęcania się nad nimi, bo ich lider został o to oskarżony przez własną matkę.
  • Odpowiedz
@OSH1980: Dobra organizacja hah, chęć całkowitego odebrania suwerenności no coś zajebistego ciekawe co te urwy w Brukseli jeszcze muszą zrobić żeby co niektórzy zrozumieli że to zwykli podludzie
  • Odpowiedz
@dom_perignon: Z jednego prostego powodu, bo w to wierzysz i walczysz z chochołem którego sobie wymyśliłeś. A z dwóch stron znajdą się najgłośniejsze odklejone jednostki. Równie dobrze można napisać, o tym, że prawicowcy to tacy patrioci a hailują na marszach, chcą bronić dzieci, a jednocześnie popierają pedofilie i można tak wymieniać bez końca. Świat jest prostszy bez urojonego światopoglądu. Mam nadzieję, że zadowala cię moja odpowiedź.
  • Odpowiedz
@KodakPlamisty ja jestem tym "prawicowcem" I nacjonalistą. Nie hajluje i nie chce u wladzy ue (czyt. Niemcow). Po tym co robili naszym przodkom trzeba na nich uważać, ale lewactwo zaślepione ich dzisiejszymi hasłami o "tolerancji" chcą im sprzedać nasz naród. Wcześniej pani Angela zapraszała ciapatych, a teraz zamykają granice z Polską, bo ich goście chcą do nich jechać. Hipokryci jak ta cała tępa tęczowa, bezmózga hołota. Głupsi niż stado owiec idące na
  • Odpowiedz