Wpis z mikrobloga

#przegryw jeśli chodzi o #zwiazki #tinder #badoo to przegrałem przez wzrost, gdybym był 10-15 cm wyższy jestem pewien, że wyglądało by to inaczej, na dowód tego, pisząc z jedną #rozowypasek gdy poznała mój wzrost odrazu przeszło na #friendzone ehhhh

Eh czyli chuOP mordy najgorszej nie ma jeśli chodzi o kształt twarzoczaszki, tylko ten wzrost go eliminuje

It's over dla #manlet poniżej 180 cm
  • 25
@Bubakowski: Ma zwykle brzydkie kaczatko drace #!$%@? o brak hajsu w zyciu. Czesto zapijajace sie w umor, lub zajeci jakims ch zeby zapomniec ze na nic ich nie stac. Ty celujesz wlasnie w takie osobniczki. Jesli kobieta zarabia 7k netto to nie spojrzy na przegrywa co zarabia 9-15 tylko bedzie chciala przelicznika 3-4×, ona moze byc z gosciem co dostaje wspomniane 9-15 ale to musi pasowac jej fizycznie ty tego nie
@Bubakowski: #!$%@? typie, ale mnie #!$%@?łeś, aż musiałem wstać z łóżka i się zalogować na kompie, żeby ci napisać, że wzrost nic #!$%@? nie znaczy, jeśli nie mam dobrej mordy, zajebistej budowy ciała i mega pewności siebie w zestawie dla konsumpcyjnych szonów z tinder, naucz się tego, sam mam 193cm wzrostu 25 lat i nigdy w związku nie byłem, więc mi tu nie #!$%@?, no ale się #!$%@?łem na maksa, dzięki