Wpis z mikrobloga

To jest wątek, w którym wrzucamy osoby, które kiedyś miały na wykopie swoje pięć minut, a potem zniknęły i już nie mają. Na początek blvckdozen - niektórym użytkownikom przeszkadzało, że ta dziewczyna publikuje swoje zdjęcia. Zachęcam do wrzucania dawnych wykopkowych atencjuszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #nocnazmiana #wykopoweglupiezabawy
SaintWykopek - To jest wątek, w którym wrzucamy osoby, które kiedyś miały na wykopie ...

źródło: temp_file8676409731328553787

Pobierz
  • 104
@SaintWykopek: akurat jedna z niewielu dobrych rzeczy na vipok jest to, ze atencyjne szony sa tu przynajmniej przez wyrazna czesc pietnowane - i bardzo dobrze.
zawsze mnie #!$%@? to biadolenie, ze reddit ma swoj gone wild i #!$%@? wszyscy sa zadowoleni (a pewnie 99% to po prostu reklama onlyfansow i szukanie frajerow), ale jednoczesnie jest #!$%@? narzekanie jaka tam lewadzka degrengolada i sie czytac nie da XD
@WstretnyOwsik:

Wiadomo dlaczego przestał publikować zdjęcia posiłków?


Tutaj cytat z jego kanału na youtube (też nieaktywny) z wyjaśnieniem czemu nie loguje się.

Czy mógłbyś przekazać zainteresowanym, że prawdopodobnie moje oryginalne konto jest nie do odzyskania? Adres mailowy pamięta chyba jeszcze czasy liceum, a nie mam najmniejszej ochoty dzielić się prawdziwym numerem telefonu na tym serwisie. No, i Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!