Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Stary chłop, a składa klocki. Śmiechu warte


@AceCombat__dziewiec0: To jest parafraza "Chłop się za babę przebrał, śmiechu warte." Powiedzonko przeruchane na tym portalu do porzygu, charakterystyczne dla osób z ubogim słownictwem. Tak samo jak "To uczucie gdy" przy pierwszych memach. Zastanów się sekundę, wymyśl coś nowego, albo napisz zwyczajnie, że klocki układasz i jesteś szczęśliwy.
@Antibambino: stwierdzenia, o których pisałem funkcjonują już od kilkudziesięciu lat i na pewno nie są parafrazą "Chłop się za babę przebrał" - to po pierwsze.
Po drugie nie spędzam na tym portalu całego swojego wolnego czasu, wręcz przeciwnie wolę go poświęcać na bardziej ambitne zajęcia i nie wiem co tu jest przeruchane, a co nie.
Po trzecie, pozwól, że swoje myśli będę wyrażał w sposób w jaki chcę to robić, a
Wygląda na to, że postanowiłeś się przyczepić do losowego wpisu w to niedzielne przedpołudnie, bo akurat napisałem go tak jak Tobie nie pasuje.


@AceCombat__dziewiec0: Nie. Walczę z tym od roku. Napisałem kilkadziesiąt identycznych komentarzy. Tu masz przykład z wczoraj: https://wykop.pl/wpis/73616225/chlop-wrocil-z-trasy-wczoraj-o-21-dzis-chcialem-is#259795461
Niektóre z tych komentarzy dostały po kilkadziesiąt, a nawet kilkaset plusów, co znaczy, że nie tylko mi to przeszkadza.