Wpis z mikrobloga

mnie interesuje jak można być uzależniony od tego

kac zniechęcał na kolejne tygodnie


@cielak44: sam sobie odpowiedziałeś ale najwyraźniej inteligencja to nie jest twoja mocna strona.
Wyobraź sobie, że ludzie różnie przechodzą kaca. Niektórzy praktycznie go nie odczuwają.
@cielak44: do tego trzeba mieć pewne predyspozycje. Z tego co pamiętam ze studiów, to na 100 osób rozpoczynających swoją karierę z alkoholem, około 20% może stać się alkoholikami. Może, bo do tego potrzebne są jeszcze pewne sprzyjające okoliczności.
@cielak44

@Pompejusz: mnie interesuje jak można być uzależniony od tego.

Potrafiłe czasami wypić ale jeżeli przesadziłem lub robiłem to dwa/trzy dni to kac zniechęcał na kolejne tygodnie.


Mam tak samo. Nigdy nie rozumiałem jak ktoś może pić na drugi dzień. Mi na sam widok się chciało rzygać.
A 5 miesiący temu tak się #!$%@? na imprezie że od tego czasu nie tykam i wykręca mnie na samą myśl.
@xqwzyts: ludzie mają różne predyspozycje. Ty i ten drugi co się dziwi brzmicie jak małe dzieci co dopiero odkryły że ludzie się od siebie różnią.
Ja np nigdy w życiu nie rzygałem po alkoholu mimo wielu mocnych imprez w czasach studenckich. Kace też lekko przechodziłem zawsze, więc picie było dla mnie mniej odstraszające. Każdy ma inaczej. I każdy uzależnia się w innym momencie. Niektórzy też wypierają z siebie że są uzależnieni