Wpis z mikrobloga

@zielony_goblin: jasne, pelna zgoda ze studia pokazuja czy ktos potrafi sie poświęcić. Tak, korpo liczy sie papierek i bez niego raczej ciezko na specjalistyczne stanowisko.
@Oreczek_Maly do niedawna managment, automotive, robotyka, automatyka.
Aktualnie branza automatycznej identyfikacji produktow na podobnym stanowisku tylko bez robotow :D
@dotankowany_noca przecież takie artykuły to clickbait dla tych samotnych kobiet po 30...samo to, że zaczyna się od 'mlode kobiety". One mają to kliknąć, przeczytać, dać zarobić na reklamach i wrócić do marzeń.
@dotankowany_noca: Ja mam pewność, że oprócz osobników z orzeczeniem o niepełnosprawności to intelektualnie każdy jest w stanie skończyć studia. Na pewno wielu chłopów po zawodówce mogłoby uzyskać papier z uczelni prywatnej. Teraz warto się zastanowić ile w takim razie jest to warte? Kobiety, które tak bezrefleksyjnie klasyfikują mężczyzn są zwyczajnie tępe.
Dużo ciężej zostać fachowcem i wymaga to większego ogarnięcia niż ukończenie licencjatu na łatwiejszym kierunku. Jestem też pewien, że kobietki
przynajmniej ma przyjemną, spokojną pracę biurową z ludźmi na jakimś poziomie, a nie pracuje na jakiejś przykładowo sortowni wiśni. Miałem pare epizodów z pracą fizyczną no i jak mam szanować fizoli co codziennie są #!$%@?, chleją przed, w trakcie i po pracy. Większość nie ma pełnego uzębienia. Jedyne tematy jakie poruszają to jak #!$%@? się na weekendzie, czy było ruchane, itp. Żadna praca nie hańbi, ale niestety do takiej to idą jedynie
@dotankowany_noca: Nie ma co brać to zbytnio na poważnie. Kobieta i tak się zwiążę z kimś kto jej się podoba atrakcyjnie i z kim będzie mogła prowadzić fajną rozmowe. Ja też mogę chcieć 10/10 wysportowaną, zabawną, miłą itd itd, a życie weryfikuję moje zachciewajki.
@PaulVale: przecież ja do tego nawiązuje, papier nie jest aż tak istotny jak umiejętności. W IT to już kompletnie. W korpo jednak mają takie wymagania często jak papier.
@pan_bogus wiesz, to nie te czasy że hydraulik to najniższa warstwa spoleczna. Znajomy ze wsi - hydraulik, ma swoja firme, zatrudnia ludzi i ma w choooj siana sadzac po chacie i autach. To normalny gosc z bardzo ogarnietymi znajomymi sadzac po tym jak
no dobra, to jak to ma dzialac? facet nie moze zarabiac wiecej bo dyskryminacja, partner ma zarabiac wiecej bo sie z nim nie zwiaze. to przeciez od razu znaczy ze czesc kobiet nikogo nie znajdzie. a im wiecej kobiety beda zarabiac wzgledem mezczyzn tym mniej kobiet znajdzie partnera wg tej logiki.


czyli co, kobiety same sobie pogarszaja sytuacje?


@gharman: typowa #logikarozowychpaskow, jeszcze cię dziwi, że kobiety chcą ze sobą dwóch
przynajmniej ma przyjemną, spokojną pracę biurową z ludźmi na jakimś poziomie

@lukiboss: jakbym nie pracował w korpo to może bym uwierzył. Co druga zasłyszana rozmowa korpokaryn w socjalnym to #!$%@? o nowych bolcach z Tindera, ząbkowaniu gówniaka albo podrózach (w sensie all inclusive na Krecie). Że nie wspomnę o imprezach integracyjnych, najlepiej wyjazdowych. Chamstwo i prostactwo, tyle że ubrane w garsonki a nie sweter+jeansy.

jak mam szanować fizoli co codziennie są