Wpis z mikrobloga

@krytyk__wartosciujacy gdzie ja porównałem nieuczciwie i co ja tu w ogóle do czego porównałem xD jak można porównać coś co było do tego co jeszcze nie nastąpiło? Po prostu zobaczymy co będzie w przyszlosci, bo łaska wykopków na pstrym koniu jeździ. Dzisiaj 1,5k wykopków się cieszy jak debile do sera, a za parę lat mogą płakać. To jest dopiero bezrefleksyjne podejście
A obecnej władzy życzę jak najlepiej i niech się polska rozwija
@PodniebnyMurzyn: Trochę masz racji, ale zawsze jest tak, że chociażby dla "przewietrzenia gabinetów" wypada zmienić władzę co kilka lat.
Do tej pory, czyli właśnie do 2015 roku istniały pewne granice w polityce. Ci, którzy w 2015 roku "straszyli pisem" nie pomylili się więc nie wiem o jakiej bezrefleksyjności mówisz. Jest ryzyko, że nowa władza będzie próbować jeszcze dalej przesuwać granice, które sam przesunął PIS, ale ponieważ mamy "koalicję" to daje to
2019. Żyjemy w symulacji xDDD


@szuwarek: czemu? Bo pracował w telewizji? Z szerokopojętej telewizji do polityki weszli przecież chociażby Berlusconi, Zelenski czy Reagan. Prezydentem Liberii jest (był?) były piłkarz. Premierem Pakistanu był były krykiecista.