Wpis z mikrobloga

@kris666123, @djtartini1 : Ale ja nie mówię, że teraz skłamał. @tooph nie napisał o obecnym wystąpieniu, tylko "zawsze". I niestety, ale tłumaczenie się analogią (@tooph jeżeli uważasz to słowo za trudne, to może trochę się dokształć) tego nie zmienia - chociażby dlatego, że częściej Braun jest brany za klasowego klauna niż jak to powiedział w/w, "ochotnika".

@karzel_na_sterydach to, że tata tak tłumaczył wszystkim twoje zachowanie, nie znaczy, że masz teraz to
@Rzounierz88 @nemesis238 Zazwyczaj takim wiejskim głupkom jak wy nie odpowiadam, ale tym razem zrobię wyjątek.
Głupek numer 1: Każdy kto ma chociażby średnie wykształcenie, rozumie, jakie brednie opowiada Braun.
Głupek numer 2: Chłopaczku śmieszny, gdybyś chociaż wykazał minimum wysiłku i spojrzał na moje wcześniejsze wpisy, zrozumiałbyś, że mam o wiele więcej niż 18 lat. Ale czego spodziewać się po dziecku, które ślepo wierzy w te brednie, które jego "mentor" opowiada.
no co, w telewizorku powiedzieli cymbałowi, że Braun jest be, a kretyn teraz za fryty się uzewnętrznia na wykopach. Co nie @Aurezaliusz , frajerze dęty?


@Rzounierz88: braunisra wsciekly, w #!$%@? agresywny. Dla ciebie Braun cacy, bo tak mądrze mówi, trudne słowa i zamulona dykcja, prawda?