Wpis z mikrobloga

#p0lka

Z racji tego, że przebywam obecnie na krótkim urlopem w Polandii spotkałam się z @WyzwolonaPodrozniczka
Wyzwolona zapoznała mnie z jej obecnym bolcem - Turkiem, po czym on przyprowadził swojego kolegę. Byłyśmy razem z chłopakami na mieście, była super impreza i na pewno można zaliczyć weekend do udanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepsze były nienawistne spojrzenia p0lskich Janków, zazdrosnych o tureckich czadów z dwoma Polkami xD
Kolejny raz doszłyśmy do wniosku:
Turek >>>>> p0lak

Pozdrawiamy ()
Mamaboss - #p0lka 

Z racji tego, że przebywam obecnie na krótkim urlopem w Polandii ...

źródło: IMG_5494

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Mamaboss wyrucha i zostawi. Nierób z Turcji czy Włoch ostatecznie skończysz z gowniakiem w domu pomocy społecznej. Takie srednie blondyny muszą się dowartościować. Rob co chcesz twoje życie. Przegrywom dupy nie zawracaj.
  • Odpowiedz
@valerius-romulus: nie chce cię martwić ale znam polke w Niemczech , której polak zrobił dziecko i ja zostawił jak psa jak urodziła , wziął ją Turek Z WLASNA FIRMA WIEC BIEDNY ANI ZDESPEROWANY NIE BYL i dał dziecku swoje nazwisko xD
  • Odpowiedz
@rymcykpymcyk: Niee, p0lus uważa, że p0lka tylko dla p0laka xD A każda, która wybierze sobie faceta z innego kraju to zdrajczyni :)))

@valerius-romulus Super się bawimy. A co będzie później to mnie nie interesuje, żyje dniem dzisiejszym i skacze po knagach przystojnych ciasteczek. Póki co nie narzekam, same profity :)))

@c43amg no przy takim szkielecie jak ty to z pewnością za gruba :)))
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Jest mi z tego powodu wszystko jedno ale ciesze się, że moim spojrzeniem i chwila czasu na napisanie komentarza bez sensu moge zatkać twoja potrzebe atencji.

P.S. ta pustka nigdy nie minie. pozdrawiam cieplutko.
  • Odpowiedz