Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: Z Tarą jest trochę jak ze Skyler, można ją do pewnego stopnia zrozumieć. Sytuacja wymknęła się spod kontroli i nie wiedziała co ze sobą zrobić, więc się miotała bez celu, aż wpadłna na pomysła. No i jednak trochę "wychowała" ją Gemma, więc jakieś obrażenia w mózgu musiały powstać xD

Gemma powinna być zaprawioną, inteligentną matroną, a jedyne co robi to ciągle coś #!$%@? i zgania na innych, jak gówniara (
@Shamson: ogolnie to przewaznie kobiece postacie sa tak #!$%@? (troche jak w rl co nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ogladam serial #thekilling teraz i tak samo, Matka dziewczyny, która zmarła mnie tak irytuje, ze mam ochote jej sceny przewijac. W sumie nie winie aktorki, ale bardziej scenariusz.
@Shamson: przez nią nigdy nie obejrzalem finału SoA. Chyba doslownie widziałem wszystkie odcinki oprócz calkiem ostatniego xd

Przerywałem (I wznawialem) seriale czesto. I to lepsze od SoA. Dalej mam sporo fajnych do dokonczenia/zrestartowania bo za długa pauza, ale tylko w przypadku "Synow" nie obejrzalem jednego (I ostatniego) odcinka całej serii i nie mam zamiaru xd