Wpis z mikrobloga

Prowadzenie posiedzenia przez Hołownię - mega plus. Chłop kupił mnie, jak paczką żelków. Pewny siebie, kulturalny, spokojny, profesor totalny

ALE

Powołanie do KRS Gasiuk Pihowicz i Żukowskiej to jakiś #!$%@? nieśmieszny żart. KO #!$%@?ło tutaj po całości.

#polityka
#sejm
  • 16
  • Odpowiedz
@Vamyss: Rozumiem że kandydatura Żukowskiej może komuś nie pasować, ale Gasiuk-Pihowicz? Przecież ona jest całkiem spoko.
To już Kropiwnicki był nieporównywalnie bardziej kontrowersyjnym wyborem a go nie wymieniłeś xD
  • Odpowiedz
Prowadzenie posiedzenia przez Hołownię - mega plus. Chłop kupił mnie, jak paczką żelków. Pewny siebie, kulturalny, spokojny, profesor totalny


@Vamyss: śmieszkowałem i szkalowałem, że mydłek, nijaki bezpłciowy i bez charyzmy. plułem prawie na niego, nie oczekując po nim niczego.
od wczoraj patrzę trochę inaczej.
co wcale nie znaczy że kiedyś nie pokaże gorszej strony.
ale na razie zdaje egzamin celująco. aż miło popatrzeć.
  • Odpowiedz
Powołanie do KRS Gasiuk Pihowicz


@Vamyss: z bardziej kompetentnych posłów do tej roli jest może tylko Budka. Gasiuk - Pihowicz w kadencji 2015-19 miała najlepsze wystąpienia w obronie praworządności i komisji sprawiedliwości. Przez jej głos szczujnia dała jej łatkę myszki agresorki a to inteligentna kobieta z porządnym CV
  • Odpowiedz
@Vamyss dlaczego żart? Wykształcenie mają, nie są jakieś kompletnie oderwane od rzeczywistości akurat w kwestii sądownictwa.
Przedstwaiciel sejmu w KRS nie musi mieć 30 lat doświadczenia w sądzie. To są tylko 4 osoby z 25, kiedyś pis sobie wybierał 15/25, to był właśnie problem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Wykształcenie mają


@StarySer: tylko nieużywane, przy czym to nie jest jakiś duży zarzut. bardziej tutaj to są cechy charakteru gdzie te babeczki dały się poznać w życiu publicznym jako agresywne osoby
  • Odpowiedz
że kandydatura Żukowskiej może komuś nie pasować


@HrabiaTruposz: może KOMUŚ nie pasować? dude please XD przecież to taki pomiot jak Czarnek czy Ziobro tylko z drugiej strony sali. Zresztą ona nawet ludziom na lewicy nie pasuje i tylko dlatego że Czarzasty ma słabość do jej krótkich włosów i małycch oczu to ma w partii silną pozycję
  • Odpowiedz
@wielki_hrabia_mistyfikacji
Żukowska jest tak głupia, że nawet Miller, który stał od zawsze po tej samej stronie sejmu toczy z niej bekę nie przebierając w słowach. Nawet jej własne środowisko się z nabija z jej glupoty. Gdybym miał znaleźć jej odpowiednika z PiSu, to może nie poszedłbym aż tak daleko żeby wskazać Kowalskiego xD, ale myślę że taki Suski.
  • Odpowiedz
jest taki polityk który jak już po którejś próbie załapał się na stanowisko to dostał pseudonim "myszka agresorka"


@stan-tookie-1: ale to że pisowiec nazwie kogoś agresorką nie znaczy, że ta osoba jest osobą agresywną
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: cytat z tego artykułu

'Nawet na prawicowych portalach widać jaką wściekłość prawicy budzi "myszka-agresorka". Skąd się wzięło to złośliwie-deprecjonujące przezwisk?"
  • Odpowiedz
@Kuklak przezwisko dokładnie nie wiem kto jej nadal, ale w wywiadach babeczka zapamiętałem właśnie jako agresywna. Krzyczenie na ludzi, agresywna gestykulacja to ja w pracy nie mógłbym z kimś takich siedzieć, bo nie lubię ludzi skupiających się na swojej agresji
  • Odpowiedz