Wpis z mikrobloga

Całe gorące zasrane memami Hołowni, włącznie z takimi przerobionymi na gigachada xD Chłop dwa dni wywiązuje się ze swojej roli, a wykopki już uszami z radości klaszczą xD

Cykl wykopków złapanych na pierwsze dobre wrażenie, dające się za coś pokroić, nie przyjmujących żadnej krytyki na temat gloryfikowanego obiektu rozpoczęty.

Poprzednie gloryfikacje warte przypomnienia:
- Andrzej Duda po wygranej, zestawiany jako Frank z House of Cards ewentualnie z niekorzystnym zdjęciem Komorowskiego xDDDDD
- zmęczony walką z Covidem Szumowski
- Wołodymyr 'prezydent tut?' Zełenski

Ale i tak będziecie się czuć bardziej objawieni niż stare baby, bo myślicie "samodzielnie" xD


#sejm #polityka #holownia
skarpetyodyna - Całe gorące zasrane memami Hołowni, włącznie z takimi przerobionymi n...

źródło: 16

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@skarpetyodyna

Całe gorące zasrane memami Hołowni, włącznie z takimi przerobionymi na gigachada xD Chłop dwa dni wywiązuje się ze swojej roli, a wykopki już uszami z radości klaszczą xD

i właśnie to jest wina poprzednich rządów - jesteśmy nauczeni chamstwa i nepotyzmu, uważając to za normalne. Pokaz ogłady i kultury z sejmowej mównicy jest czymś zaskakującym i wydaje się to dziwne. Mam nadzieję że holownia zapisze sie w historii Polski jak najlepiej.
  • Odpowiedz
@skarpetyodyna: A to nie można podziwiać za coś co dobrze robi. Jego poglądy są dalekie ode mnie, lecz plus dla niego, i plus np. dla Brauna za bezkompromisowe wyjaśnienie Pani Witek.
Lecz ponownie czy ja się zgadzam ze wszystkim z posłem Braunem, oj nie sądzę.

Pozdrawiam i z Bogiem
  • Odpowiedz
nie przyjmujących żadnej krytyki na temat gloryfikowanego obiektu rozpoczęty


@skarpetyodyna: I ty zawsze sobie w głowie zmyślasz wrogów, potem z tym zmyślonym wrogiem wygrywasz i się sobą zachwycasz jaki to geniusz z Ciebie?

I jeszcze to dorabianie historyjek i filozofii do tego że ktoś zrobił na kimś dobre pierwsze wrażenie XD. Równie dobrze można znaleźć setki innych osób które zrobiły dobre pierwsze wrażenie, Wykop się nimi zachwycił i nadal są super.
  • Odpowiedz