Wpis z mikrobloga

CZYLI BOBI ROBI PORZĄDEK Z TIGEREM NA SERIO!!! POLICJA JUZ ZAWIADOMIONA OJ COŚ CZUJĘ ŻE BĘDZIE OSTRO JAK SIE MUWI. WSZYSTKO JEST NAGRANE JAK TIGER WYZYWA A TY TIGER GDZIE MASZ NAGRANIA ŻE NIBY BOBI COŚ GADAŁ NA KOBRZYCE?? NO GDZIE ?? NO GDZIEE?? AAAAA NIEEE MASZ BO ON NIC NIE MÓWIŁ! BUHAHAHAHAHAHA #bonzo #patostreamy
FanonFanonski - CZYLI BOBI ROBI PORZĄDEK Z TIGEREM NA SERIO!!! POLICJA JUZ ZAWIADOMIO...

źródło: Taka prawda

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@tomekpz

Przecież ten chłop jest bezkarnym, opóźnionym intelektualnie typem z łodzi który nie potrafi złożyć zdania, opinia biegłego będzie jedna. Ten chłop nie poniesie żadnej odpowiedzialności za to co mówi i robi.
  • Odpowiedz
@Notabene: nawet jakby nic mu nie zrobili .....to faflunów, płaczogniotów, będzie rzeka........ a sam melin odczuje to wszystko na psychice ... dla mnie jest to satysfakcjonujące a jak jednak poniesie konsekwencje to już będzie "szczos" - cytując pewnego upośledzonego mieszkańca łodzi.
  • Odpowiedz
@tomekpz: Według Mnie nawet jak Bodi nie ugra „rekompensaty” za straty moralne czy oszczerstwa to Uszata mimoza i tak będzie miała nauczkę. Psychiczną. Sąd zasądzi grzywnę, Tiger to golodupiec, fakt. Ale taka ściągalność to już nie komornik. Najczęściej z tego co się zorientowałem grzywnę zamienia się na odsiadkę. Jeżeli Tiger by tego nie zapłacił. Nie ważne czy będzie to pierdel czy jakiś zakład psychiatryczny z przymusem
  • Odpowiedz