Wpis z mikrobloga

@roninq6 bez przesady, to po prostu kolejna warstwa szkła a jak jest dobrze wykonane i naklejone bez śmieci pod spodem to nie będziesz miał żadnego problemu :). Ja mam to samo szkło co @MercedesBenizPolska i jest git, żadnych problemów z aparatem czy Face ID
  • Odpowiedz
@roninq6 dokładnie jak @MercedesBenizPolska napisał. Ja przerabiałam również szkła z 3mk i pod względem łatwości naklejania to ze Spigen jest o wiele lepsze. 3mk ma te badziewne naklejki albo nie ma nic, więc łatwo się może ręka obsunąć. Także nie martw się i bierz ????
  • Odpowiedz
  • 0
@MercedesBenizPolska: @xxloco: @evenlope: Przyszło mi to szkło, które wyżej wrzucił @MercedesBenizPolska i nie ma w zestawie tej ramki montażowej jak w modelach Spigena EZ Fit np. z tego filmu.

Jest wyłącznie samo szkło i te podstawowe akcesoria. Nie chciałbym tymi czarnymi ramkami sobie zasłonić ekranu, tym bardziej, że nigdy nie naklejałem szkła z takimi ramkami. Ktoś poleca jakiś dobry tutorial? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@MercedesBenizPolska wiesz co, bardziej kwestia tego, że nie chce mi się aż tyle czekać, chciałbym już używać telefonu na spokojnie ze szkłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) gorzej tylko jak właśnie krzywo mi się naklei przez brak tej ramki montażowej
  • Odpowiedz
@roninq6 w takim wypadku chyba tylko wprawa pozostaje :P. Postaraj się o miejsce w miarę bez unoszącego się kurzu, dobre światło i spróbuj. Jak mam samo szkło bez żadnych ulatwiaczy to po wyczyszczeniu ekranu, odklejeniu folii zabezpieczającej (odklejasz ją gdy jest zwrócona do dołu) dopasowuję najpierw górę, potem powoli kładę szkło na dół jednocześnie trzymając w miarę możliwości górę aby się nie przesuwała. Poradzisz sobie ????
  • Odpowiedz