Wpis z mikrobloga

  • 36
Opy kafel lezy rowniotko, progres jest robiony wprowadzenie w tym roku caly czas jest mozliwe.
@klawiszs: moj poziom przejmowania sie tematem aktualnie: 0
Grunt to skonczyc i wprowadzic sie :) Po kladzeniu elektryki z tesciem mam juz wszystko w pompie, elegancko bedzie opy
  • Odpowiedz
@bartekpankol: I tak trzeba żyć, #!$%@? w tych perfekcjonistów z poziomicą robiących gładzie po 5x żeby wyszło szkło, ważne że oszczędzisz z 50-80k na wykończeniu przez majstra a po dwóch tygodniach i tak się przyzwyczaisz do wszystkich niedociągnięć.
  • Odpowiedz
  • 7
@jendriu: Podloga aktualnie jest zabezpieczona papierem budowlanym, wbil tam Pan Krzysztof uber koks, ktory budowal te bloki w latach 70'/80' (òóˇ)
Co moglem to zrobilem sam :) ale sciany plus cyklinowanie zostawiam specjalistom,
Elektryka: check
Siec: check
Demolka: check check
Lecimy dalej :)
  • Odpowiedz
@zeszyt-w-kratke: Potrafisz czytać ze zrozumieniem czy to cię przerasta?
Jeśli przerasta to już tłumaczę:
Nie napisałem że OP #!$%@?ł tylko, że na zdjęciu, które zamieścił wyglada to tak jakby był spad. Nie wydaje opinii, że jest spad.
  • Odpowiedz
Lol po co robić coś co ma finalnie wyglądać słabo i #!$%@? przez następne lata? Nie lepiej raz a porządnie?


@Purple: Czemu ma cię to #!$%@?ć? Jak twoją partnerką nie jest Penelope Cruz to też stwierdzasz że nie jest idealna i tylko się #!$%@? codziennie rano? Ja umiem akceptować niedoskonałości i się nie #!$%@?ć - nauczyłem się tego patrząc na ojca perfekcjonistę, który zmarnował sobie życie #!$%@? się o takie nic
  • Odpowiedz