Wpis z mikrobloga

@kaczek93: i zaj****cie, że meliniaż będzie wyjaśniony..... może to jedyny sposób aby się ogarnął i uspokoił te swoje 2 szare komórki jak mu na "majątku" siądzie komornik lub w jakiś inny sposób zostanie ukarany przez sąd.... a jak nie zostanie ukarany ze względu na swój niski iloraz inteligencji i brak zdolności do logicznego myślenia to sąd na pewno wspomni dlaczego uszatek nie zostanie ukarany (czyli otrzymamy oficjalne potwierdzenie pośledzenia uszatka... oczywiście
  • Odpowiedz
@kaczek93: No własnie się nie szarpie z nim tylko pozwał go w sądzie. I bardzo dobrze. Moze cos ruszy w sprawie Tigera, bo do tej pory kulejący system nic z nim nie mógł zrobić. To, że typ jest upośledzony to nie oznacza, że ma prawo harcować sobie w internecie i obrażać kogo popadnie. Może dzięki Bobikrajowi ruszy machina systemowa, która Tigera nakieruje w odpowiednim kierunku. Żeby bie było za późno jak
  • Odpowiedz
@Mos_Wander jestem ciekaw czy rzeczywiście będą jakieś ruchy ze strony sądu, czy tylko stwierdzą że „ a dobra gościu jest niepoczytalny - olewamy, cyk pora na CS’a”
  • Odpowiedz
@kaczek93: nie jestem biegłym psychiatrii aby oceniać Jego stan zdrowia psychicznego. Niech zajmie się tym sąd. Nawet jesli przyklepią mu niepoczytalność to sami przyznacie chyba nie będzie lepszej kary dla niego jak sądowy zakaz publikacji w internecie? To, że jest chory nie ulega żadnej dyskusji natomiast nie oznacza to, że może bezkarnie popełniać czyny zabronione jak choćby publikowanie mojego prywatnego numeru telefonu.
  • Odpowiedz
@bodychrist_official:
Jak sąd stwierdzi że jest usposledzonym makakiem, z niepoczytalnością, czy chociaż z wysokim ograniczniem poczytalności, a na to jest olbrzymia szansa. To dokładnie będzie mógł sobie bez ograniczeń faflunić na każdego.
Bo co zrobi sąd Rogerowi niby? Póki nie będzie rzucać się na ludzi z maczetą jest nie do ruszenia przez sąd.
  • Odpowiedz