Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mireczki poproszę o Wasze opinie na temat życia w Ząbkach, rozglądam się tam za mieszkaniem i zastanawiam się jak wygląda tam życie na codzień, dostęp do usług oraz ogólne wrażenia. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to kłopoty z parkowaniem, ale tutaj wiadomo, planuje zakup z garażem. Wydaje mi się, że to lepsza opcja niż Wawer lub Białołęka. Z góry dzięki za każdy komentarz
#zabki #warszawa #mieszkanie #nieruchomosci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: x czasu temu ktoś już pytał o ząbki w tej kwestii. Ogólnie, wszystko co potrzeba jest w zasięgu spaceru +-10-15 minut.
Słusznie zauważyłeś że kwestia parkowania jest dość istotna. Nawet jeśli nie masz w tym momencie samochodu to warto brać garaż mocno pod uwagę. Inną dość istotną kwestią są korki, rano wyjazd, a po południu wjazd do ząbek stoii z każdej strony, możliwe że ta kwestia poprawi się gdy otworzą
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jest okay, dla mnie lepsza lokalizacja niż Wawer czy Białołęka. Przy samym pograniczu Ząbek i Rembertowa jest nawet ładna inwestycja deweloperska park leśny. komunikacja średnia, bo nie ma tramwaju ale jest pociąg. Ja jeżdżę głównie uberami, do centrum nie jeżdżę więc mi to wisi ile tam się jedzie. jeśli masz pracę zdalną to nie ma większej różnicy czy mieszkasz tu czy w Wwa.
  • Odpowiedz