Wpis z mikrobloga

W jaki sposób nauczyliście się ogarniania airdropów - co, jak, kiedy, skąd itd?

Bo ja do tej pory jedynie przez jakiś czas próbowałem na twitterze śledzić profile które miały dawać info o airdropach, każdy dosłownie każdy wrzucał jakieś airdropy typu że zrepostuj tam coś, dołącz do kanału na telegramie, napisz komentarz i czekaj na tokeny. Narobiłem sobie tak tylko spamu na tt i telegramie a dostałem całe nic. Potem zorientowałem sie bardziej w temacie chyba nawet tutaj i sie okazuje że prawdziwe airdropy to nie z dołączania do jakiś telegramów tylko z dokonywania transakcji na jakiś konkretnych sieciach.
No i tu pytanie, skąd macie info że użyj sieci X żeby dostać token Y? Bo tak jak wspomniałem na twitterze nie spotkałem profili airdropowych które by o tym mówiły.
Nie wspominając już o tym że nigdy nie korzystałem z jakiś fikołków z przerzucaniem jakiś shitów między sieciami czy co tam sie robi i to co wykracza poza DCA BTC i ETH to dla mnie czarna magia. Czasem natrafię na jakieś posty że airdrop jakiegoś tokena tylko musicie użyć jakiegoś bridge qwerzxcv2 i jak to czytam to równie dobrze mogłoby być po mandaryńsku. Może jest jakiś kanał na yt który tłumaczy to jak 8 latkowi?
#kryptowaluty
  • 24
@mazaken:

bo kazdy kto siedzi na tagu dłużej niż od końca bańki 2021 mniejszego lub wiekszego airdropa zgarnął. Ostatniego masowo wykopki dostały z rok temu, po kilkaset, a obrotniejski killa tysięcy złotych...

ja siedzę od stycznia 2021 i nie zgarnąłem nic także nie generalizowałbym. Wielu jak ja tylko dokupuje i hodluje