Wpis z mikrobloga

Bardzo polecam @OptiFinance Przeprowadzili mnie przez niesamowicie trudny proces zakupu samochodu od użytkownika który nie był jego właścielem (leasing). Niewiele brakowało i bym się poddał. Dodatkowo wszystko odbyło się zgodnie z prawem i w bezpieczny dla mnie jako kupującego sposób (ja płaciłem wykup leasingu). Szczerze polecam, dawno nie spotkałem tak życzliwych i zaangażowanych osób. Pytajcie o #ubezpieczenia #samochody #motocykle #leasing
#motoryzacja i inne. Ja bardzo skorzystałem na współpracy z nimi.
  • 17
  • Odpowiedz
@Fasolek również polecam @OptiFinance - mimo iż ostatecznie nie skorzystałem z usług (kupiłem za gotówkę), wszystko zostało mi wyjaśnione na temat t leasingu w drobnych szczegółach. Zawsze odpowiadają na maile, można też dzwonić.
  • Odpowiedz
@Fasolek ja również bardzo polecam @OptiFinance Przeprowadzili mnie przez niesamowicie trudny proces zakupu hot doga w żabce od użytkownika który nie był jego właścielem (kasjer). Niewiele brakowało i bym się poddał, nie wiedziałem czy parówka czy kabanos. Dodatkowo wszystko odbyło się zgodnie z prawem i w bezpieczny dla mnie jako kupującego sposób (ja płaciłem kartą). Szczerze polecam, dawno nie spotkałem tak życzliwych i zaangażowanych osób. Pytajcie o #ubezpieczenia #samochody #motocykle #leasing
#
  • Odpowiedz
@Fasolek ja tez polecam. Niedawno wykupiłem auto z leasingu ogarniętego przez opti. Przez wszystkie lata również ubezpieczenie mi ogarniali i wszystko było zawsze git.
  • Odpowiedz