Wpis z mikrobloga

@zasadzka01: Ja #!$%@?... Zdjęcie matki z dzieckiem na kolanach, a Ty się srasz że to związek kazirodczy. No kto to w ogóle widział, że matka PRZYULA swoje dziecko!!

Wszystkie te komentarze to kwintesencja pogardy dla matek i dzieci. Niby takie państwo prorodzinne, tacy wszyscy prolife, ale jak już dziecko starsze a matka potrzebuje jakiejś pomocy to niech sama sobie radzi, niech nie pokazuje bachora, niech sobie wynajmie opiekunkę jak sobie nie
  • Odpowiedz
a co w tym dziwnego w 2023 roku? Duże zakłady pracy są zobligowane do stworzenia pokoju 'matki z dzieckiem'. To nie jest rzadki widok w korpo że ktoś przychodzi do firmy z gówniakiem, dlaczego tam miałoby być inaczej skoro pomaga jej to zajmować się dzieckiem i wykonywać pracę?


@chilon: bo jest posłem na sejm RP. Sprawuje władzę w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej.

Sędzia też według ciebie powinna mieć prawo wnieść 10-letniego gówniaka
  • Odpowiedz
@xkajteqx: widze kolejny rozdział w niemożliwej do wygrania walki kobiet o możliwość robienia dwóch rzeczy naraz w tym samym czasie tj pracy i bycia matką -no ale czemu się jej dziwić skoro wszędzie się mówi że to nie tylko możliwe tzn możesz wychowywać dzieci i spędzać poza domem 40+ godzin tygodniowo, ale jeszcze mowi im że to wszyscy inni mają to umozliwic
  • Odpowiedz
@CudMalina heh, ale się uruchomiłas. Ja tak samo jak inni ciśniemy z tego bekę. Dziecko nie jest oczywiście niczemu winne. Co nje zmienia faktu, że śmiesznie to wygląda, z postury dzieciak wygląda na 7-8 lat. Matka przychodzi z nim do pracy, trzyma go na kolanach jak jakiegoś bobasa i jeszcze robi awanturę że miejsce pracy jakim jest sejm nie jest do tego dostosowane. Jak nie widzisz, że to nie jest normalne, to
  • Odpowiedz
@xkajteqx: jaki był tego cel? poselska dieta wystarczy na opiekunkę
jedyny cel jaki można zauważyć to szukanie na sile problemu, więzienia tez nie są przystosowane dla dzieci, ale nikt ich tam nie zabiera
  • Odpowiedz
@zasadzka01: to nie jest śmieszne. Ciągłe robienie beki z matek. Serio, już tym rzygam.
Ja jak byłam mała to byłam z mamą w jej pracy i to dość często. W mojej pracy mamy pokój do pracy z dzieckiem, pokój do kamienia piersią, a jest to budżetówka. Da się i jest to normalne.

A 8 letnie dziecko można brać na kolana, bo okazywanie uczuć dziecku jest normalne!
  • Odpowiedz