Wpis z mikrobloga

Laska dwadzieścia parę lat i już porobiona, nos, usta, pewnie oczy też - tylko jej #!$%@? i teraz jest mongolicą zamiast barbie
  • Odpowiedz
@Ilovebritneyspears1 skąd to się bierze? Młode, ładne dziewczyny (nie mówię o charakterze) fundują sobie taką ingerencję zabiegową. Przeciez nie wygaldala źle. Np. taka Julia Wieniawa (lubię jej twórczość wokalną, wypowiadać tez się kobieta potrafi) ma charakterystyczny nos, ale do niej to pasuje i jest piekna. Aktorka grająca Babe w Dirty Dancing tez nie miała idealnego nosa, a po operacji stracila rozpoznawalność i jej kariera upadla, bo nikt jej nie poznawał.
Czemu tak
  • Odpowiedz
@Ilovebritneyspears1: Tragiczna dziewczyna. Plastic fantastic. Przed 40tką zacznie się rozpadać, już zresztą oczy jej się nie otwierają. A tymczasem pod kopułą wiatr hula. Nic dziwnego, że tak hejtowała naturalnie piękną i pozbawioną kompleksów Łucję. W sumie współczuję tak lichej samoakceptacji, choć to nie usprawiedliwia wstrętnych zachowań.
  • Odpowiedz
@gaga-jaga: ja tam rozumiem. Sama bym sobie nos zrobiła - nawet nie chodzi o >przepustowość< jak o kształt, wielokrotnie łamany, nie podoba mi się, jestem dorosła wiec co mi szkodzi
Ale błagam nie wyskakujcie z >po co jej botox w wieku 23 lat!?<, to oczywiste
  • Odpowiedz
@Alisonstride: jeszcze z początku programu pytałam ją na qa czy ma zrobiony nos to nie odpowiadała. Dopiero po jakimś czasie gdy ktoś zapytał czy robiła coś z twarzą, to odpowiedziała, że nos. Ale nie dlatego że jej się nie podobał (co jest w tym artykule) tylko dlatego że miała krzywą przegrodę i ciężko się jej oddychało XD
  • Odpowiedz