Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Mallu witamy w świecie normalnych ludzi, gdzie nie istnieje poprawność polityczna a jedynie wolność słowa. To, że nie rozumiesz czym jest hejt i myślisz, że to co tu się dzieje to hejt to już niestety Twój problem.

Poszłaś do programu tv zaprezentować swoją osobę. Pozytywne komentarze, współprace, serduszka na IG przyjmujesz z otwartymi rękami, ale już krytyka to wg Ciebie hejt i patologia.

Ty zapracowalas na to jak jest odbierana. Jeśli prawdziwi ludzie (a tutaj tacy właśnie są) mówią Ci, że to co robisz nie jest ok, to MOŻE zanim napiszesz elaborat na ig, zastanów się nad sobą. Czasem wystarczy 5 minut refleksji i wszystkie negatywne emocje uciekają i zaczyna się praca nad sobą.

Obejrzyj kilka swoich scen hotelu z nastawieniem "oglądam kogoś obcego" i spróbuj na to spojrzeć z boku. Czy chciałabyś spędzać czas z taką osoba jak Ty.
  • 15
  • Odpowiedz
Serio jak X osób pisze post pod postem "Mallu psychiczna jesteś, ogarnij się, chciałaś to masz" to nie jest hejt? Bo ja rozumiem, jeden post wyjaśniający jej zachowania, ale post pod postem nadawania, że jest psychiczna, #!$%@?ęta i powinna się leczyć wtf z wami ludzie. To jest hejt.
  • Odpowiedz
@uwielbiam_ms: a Mallu pisząca, że na wykopie jest sama patola nas nie hejtuje? Poza tym tu w jej stronę nikt nie zionie hejtem pisząc, że jest paychiczna tylko, że jednak warto byłoby iść na terapię. BTW nawet Marvin napisał, że warto by było przepracować przeszłość w jej przypadku. To znaczy, że ją shejtował?
  • Odpowiedz
@TrUsKaWkOwAq: nie, to się nazywa reakcja jak jedzie po Tobie X osób. Poczytaj co tutaj naprawdę jest napisane w co drugim poście bo nie ma to nic wspólnego ze wsparciem. Nie lubicie jej i zwyczajnie po niej jedziecie, nie rozumiem tylko dlaczego tak trudno to przyznać. Jakby pojawił się jeden post, o tym, że dziewczyna ma problemy, powinnam pójść do specjalisty to jest ok. Ale X postów i pod każdym, że
  • Odpowiedz
@uwielbiam_ms: no nie wiem, ja tu odebrałam ja raczej z komentarzy że jest spoko ale ma pewnego rodzaju problemy i to jest fakt, nie trzeba być jak ktoś tu pisał psychologiem czy innym profesorem żeby to widzieć. Jakby poszła to by wiedziała że pewne rzeczy trzeba przepracować, czasem nawet brać leki - choroba afektywna dwubiegunowa takich leków wymaga, borderline wystarczy psychoterapia ale to już musi zdiagnozować lekarz, my jako ci debile
  • Odpowiedz
@uwielbiam_ms: hejt to jest jak masz człowieka, który np robi w internecie recenzje gry komputerowej a pod nim są komentarze, że jest gruby, obleśny, ciota itp.

Tutaj osoba idzie do tv, żeby ludzie ocenili jej zachowanie, po czym prezentuje toksyczne zachowania. Większość ludzi tutaj jednak pisze konstruktywne uwagi a nie samo "psychiczna". Także nie zgadzam się z tym, że aMallu ocenia wykop jako hejt.
  • Odpowiedz
@uwielbiam_ms podaj konkrety, jaki post pod postem. Myślisz że ktoś tu sprawdza czy jego opinie (nawet te "hejterskie") się powielają?
Proszę Cię xD. Ludzie traktują wykop jak portal ze śmiesznymi obrazkami a nie wyrocznię. Litości.

Mało tego, odnoszę wręcz wrażenie że dużo postów pisana jest z troski o nią. Ona potrzebuje pomocy psychologa i to jest fakt, który wszyscy już dawno temu zgodnie stwierdzili.Owszem, zdarzają się pojedyncze przypadki, gdy ktoś skomentuje że
  • Odpowiedz
@WenerowaAngela o to to. Ja sam mialem huśtawkę co do Mallu, bo z jednej strony uczestniczyła dość chętnie w grupce hejtująco-obmawiająco-szkalującej , z drugiej strony Łucja wspominała, ze Mallu jej okazała sporo wsparcia.
Na to wszystko kładzie cień temat Marvina i okrutnie więc zawile i niestety IMO mocno „odklejone” elaboraty na stories. Do tego dodajmy nieprawdopodobnie wręcz wykręcone dramy nie tylko w HP I i mamy obraz Mallu. Ja nie twierdzę, że
  • Odpowiedz
Nie, hejt to nie jest tylko pisanie komuś, że jest gruby, obleśny, ciota. Stado ludzi, którzy przytakują sobie w komentarzach "psychiczna jest, powinna się leczyć, ma ze sobą większe problemy niż nam się wydaje, przestań robić z siebie wieczną ofiarę, przestac o tym gadac, sama sobie te pytania zadaje" to też jest hejt. I nagle wszyscy tacy elokwentni i troskliwi. A jedyne, co ona robi to odpowiada na SWOIM profilu na pytania,
  • Odpowiedz
@uwielbiam_ms

Nie, hejt to nie jest tylko pisanie komuś, że jest gruby, obleśny, ciota. Stado ludzi, którzy przytakują sobie w komentarzach "psychiczna jest, powinna się leczyć, ma ze sobą większe problemy niż nam się wydaje, przestań robić z siebie wieczną ofiarę, przestac o tym gadac, sama sobie te pytania zadaje" to też jest hejt.


Bo to jest portal ze śmiesznymi obrazkami dla ludzi, którzy m.in wyrażają swoją opinię. Tutaj jest w chuui
  • Odpowiedz