Wpis z mikrobloga

Planuję kupić questa 3, poprzednio miałem questa 2 ale zwróciłem po miesiącu bo bałem się, że szybko mi się znudzi ;) Jednak teraz opcja passthrough wydaje mi się ciekawa i chce znowu zamówić gogle na testy. Mam już konto meta i kupiłem tam swego czasu kilka rzeczy. Przeczytałem gdzieś, że można zrobić taki myk, żeby zamówić gogle na nowego maila z kodem polecającym ze starego konta i zyskać 30$ na stare i nowe konto. Następnie na nowym koncie kupić jakąś gre jako prezent na stare konto i używać sobie starego konta. Czy ktoś tak zrobił? Pytam bo nie widzę nigdzie kodu polecającego na stronie meta, czy nie jest czasami tak, że kod ten można pobrać tylko bezpośrednio "wewnątrz" gogli?

#quest3 #vr
  • 7
  • Odpowiedz
@AronZ:
Na ile mi wiadomo to żeby wysyłać refy trzeba mieć gogle przypisane do konta. Skoro zwróciłeś, to już ich nie masz, więc i refa brak ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@AronZ: W tej sytuacji, jeżeli na poprzednim quest nie odebrałeś 30$ to tym razem możesz to normalnie zrobić na swoim głownym koncie aktywując nim nowe gogle uprzednio klikając link polecenia. Linku polecenie podać dalej nie możesz nie mając gogli na koncie. Dopiero jeżeli to nie pójdzie i nie wpadnie Ci 30$ na konto polecam zrobić akcję taką - po tej aktywacji na głównym koncie (aby tam wpadł asgard itp) zrobić factory
  • Odpowiedz